Sport Żywiec

Przegrana Mitechu we Wrocławiu

Tailene Felix de Souza. Fot. Paweł Szczotka

Niestety piłkarki Mitechu Żywiec doznały drugiej porażki w tym sezonie w rozgrywkach III ligi kobiet.

W 5. kolejce żywczanki mierzyły się na wyjeździe z 1. KS Ślęza II Wrocław. Wrocławianki objęły prowadzenie 1:0 w 8 min. po trafieniu Anastasii Shmandrovskiej. Ale siedem minut później Tailene Felix de Souza doprowadziła do wyrównania na 1:1. Niestety w 39 min. Ślęza II ponownie wyszła na prowadzenie po golu Sandry Matuszek. Na 3:1 dla wrocławianek podwyższyła Lidia Kwarciak w 51 min., a w 88 min. Hanna Mikos strzeliła bramkę na 4:1. Ostatecznie drużyna 1. KS Ślęza II Wrocław pokonała Mitech Żywiec 4:1 (2:1).

Skład Mitechu Żywiec: Joanna Legierska – Marta Talik, Tailene Felix de Souza, Julia Sopiak (od 76 min. Katarzyna Michałek), Monika Pieniący (od 90 min. Kamila Somerlik), Marta Ponikwia, Zuzanna Oślak, Dominika Adamus, Martyna Gibas (od 60 min. Natalia Semenova), Karolina Biczak i Aleksandra Sałamun

W 6. kolejce Mitech Żywiec zagra u siebie z MTS Knurów w niedzielę (6 października). Mecz rozpocznie się o 14.30 na boisku GKS Radziechowy-Wieprz.