Na sygnale Czechowice-Dziedzice

A to ci gagatek! Okradał swoich kolegów z pracy!

Fot. KMP Bielsko-Białą

51-latek kilkanaście razy okradał swoich kolegów w szatni pracowniczej kopalni PG Silesia w Czechowicach-Dziedzicach. Sprawcę już zatrzymano. Przedstawiono mu aż 17 zarzutów.

Jak informuje Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej na przełomie marca i kwietnia tego roku 51-latek, po uprzednim zerwaniu kłódek zabezpieczających, kradł pieniądze, karty płatnicze, telefony komórkowe, dokumenty oraz innych drobne przedmioty.

Potem skradzionymi kartami płatniczymi, przełamując elektroniczne zabezpieczenia dostępu, dokonywał zakupów w sklepach spożywczych na terenie Czechowic-Dziedzic. Policjanci zajmujący się serią włamań, na podstawie własnych ustaleń i zabezpieczonego monitoringu sklepowego, ustalili dane sprawcy. Zaskoczonego mężczyznę zatrzymali w drodze do pracy. Przedstawiono mu łącznie 17 zarzutów kradzieży z włamaniem. W trakcie przesłuchania przyznał się on do popełnienia tych przestępstw i skorzystał z prawa do dobrowolnego poddania się karze. Za przestępstwa, których się dopuścił, grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności – podkreślają bielscy policjanci.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
dziadek
dziadek
3 miesięcy temu

Ma trochę szczęścia bo gdyby go ci okradzeni górnicy dorwali chyba by na OJOM skończył.