E-edukacja Cieszyn

Akademia WSB i SOiZ w Cieszynie zacieśniają współpracę

Fot. z archiwum AWSB w Cieszynie

Akademia WSB zawarła porozumienie o współpracy ze Szkołą Organizacji i Zarządzania w Cieszynie. Podpisy pod dokumentem złożyły Barbara Glet, dyrektor SOIZ oraz dr Edyta Nowak-Żółty, prodziekan Wydziału Zamiejscowego Akademii WSB w Cieszynie.

Porozumienie dotyczy współpracy pomiędzy placówkami w zakresie uczestnictwa w wykładach i warsztatach oraz innych zajęciach i wydarzeniach organizowanych przez Akademię WSB i stanowi podsumowanie dotychczasowej, owocnej kooperacji. W spotkaniu, Barbary Glet i dr Edyty Nowak-Żółty, wzięli udział Anna Chamot, wicedyrektor SOIZ oraz Grzegorz Adam, dyrektor ds. operacyjnych Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Akademii WSB.

Fot. z archiwum AWSB w Cieszynie

Dzięki zawartemu porozumieniu uczniowie SOIZ będą mogli korzystać z najnowszych technik edukacyjnych i nowoczesnych laboratoriów Akademii WSB. W przyszłości absolwenci tej placówki, którzy zdecydują się na kontynuowanie nauki w Akademii WSB, będą mogli liczyć na specjalne bonifikaty dostępne dla absolwentów szkół partnerskich.

– Akademia WSB od lat współpracuje z cieszyńskimi szkołami średnimi. Cieszymy się, że do grona naszych oficjalnych partnerów dołączyła Szkoła Organizacji i Zarządzania. Szczególnie cieszy nas chęć współpracy z Akademią WSB przy tworzeniu nowego kierunku związanego z kryminalistyką. Akademia WSB w Cieszynie podsiada nowe, dobrze wyposażone laboratorium kryminalistyczne, z którego na co dzień korzystają studenci kierunku “bezpieczeństwo narodowe”. Cieszymy się, że z naszej infrastruktury będą mogli korzystać również uczniowie Szkoły Organizacji i Zarządzania – mówi Grzegorz Adam dyrektor ds. operacyjnych Akademii WSB.

Fot. z archiwum AWSB w Cieszynie

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments