Wydarzenia Sucha Beskidzka Wadowice

Akcja łowców pedofili w naszym regionie. Mężczyzna został zatrzymany przez policję | WIDEO

Fot. ECPU Polska

Fundacja ECPU Polska: Łowcy Pedofili to grupa działająca od lutego 2021 w internecie. – Stoimy na straży dziecięcego uśmiechu! Demaskujemy, ujawniamy i przekazujemy w ręce organów ścigania osoby o specyficznych preferencjach, które opisane są w art. 200 Kodeksu Karnego – mówią sami o sobie.

Członkowie ECPU “polują” na osoby, które chcą poprzez smsy lub komunikatory internetowe umówić się na spotkanie z nieletnimi, oferują kontakty seksualne, wysyłają nagie zdjęcia i tego samego oczekują od nieletnich.

Kilka dni temu Fundacja ECPU Polska: Łowcy Pedofili działała znów w naszym regionie. Tym razem w Jordanowie, gdzie spotkała się – jak się okazało – już po raz drugi w ciągu kilkunastu ostatnich miesięcy z tym samym mężczyzną.

– Kolejny raz w oparciu o materiał dowodowy zgromadzony i przekazany przez Fundację ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie postawiono mu ponownie zarzuty z art. 200 KK i ustanowiono wobec niego poręczenie majątkowe oraz utrzymano w mocy środek zapobiegawczy z pierwszego zatrzymania tj. dozór policyjny – napisali na swoim profilu łowcy pedofili.

– W tym miejscu należy sprostować informację podaną w wideo przez samego mężczyznę. Otóż po naszym pierwszym zatrzymaniu pod koniec grudnia zeszłego roku nie odbyło się jeszcze postępowanie w jego sprawie. Tym samym nadal nie został poddany żadnemu wyrokowi – wbrew temu, co twierdził w czasie naszej drugiej rozmowy – dodali.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Oset
Oset
2 miesięcy temu

Czy łowcy w szkołach też łowią

Boesuk
Boesuk
2 miesięcy temu

Dlaczego łowcy pedofili nie ścigają duchownych , którzy dopuszczają się molestowania i gwałtów na nieletnich ? Dlaczego Oni są bezkarni ?!

Perun
Perun
2 miesięcy temu

Żeby tylko nie było jak że SSR owcami. Bo za chwilę to na malucha na ulicy nie spojrzysz bo pedofila z ciebie zrobią :)))

Dziekujemy za prace
Dziekujemy za prace
2 miesięcy temu

Ludzie jak widać sami muszą brać sprawiedliwość w swoje ręce bo służby śpią a sądy po wielu latach dają wyroki tak śmieszne że słowa władz jak to wielce ,, chronimy dzieci,, to kpina.osoba skazana za molestowanie powinna siedzieć 10-25 lat a w recydywie 25-dożywocie.wyroki po 2-3 lata to jawne prawne przyzwalanie na niszczenie życia kolejnym dzieciom i ich rodzinom.Facet kolejny raz wabi dzieci i dostaje dozorek czyli raz dwa razy w tygodniu musi się pokazać na 10 sekund w jednostce policji a potem wraca i wabi dziecie.kary nie mają nic wspólnego z humanitaryzmem.humanitaryzmem jest to że 25 lat bedzie za… Czytaj więcej »