Na sygnale Czechowice-Dziedzice

Akcja łowców pedofilów w Czechowicach-Dziedzicach. Obywatelskie ujęcie 37-latka

Fot. Elusive Child Protection Unit Poland

Wczoraj w Czechowicach-Dziedzicach tzw. łowcy pedofilów zakuli w kajdanki i przekazali policji 37-latka, który przez internet miał składać małoletnim propozycje seksualne.

Jak ustaliliśmy w bielskiej komendzie policji, mieliśmy do czynienia z obywatelskim ujęciem 37-latka. „Akcję” przeprowadzili anonimowi członkowie Elusive Child Protection Unit Poland, polskiej filii angielskiej grupy tzw. łowców pedofilów.

Dlaczego „upolowano” czechowiczanina? – Jednocześnie pisał z kilkunastoma dziećmi. Każdemu dziecku proponował lekcje samodzielnej masturbacji, zachęcał też do spotkania się w celu „zrobienia tego wspólnie na żywo” – informują.

37-latek nie stawiał oporu. Po tym, gdy wysłuchał połajanek i fragmentów rozmów, które miał prowadzić na czatach, namowy do rozpoczęcia leczenia i został wręcz „przesłuchany”, dał się potulnie zakuć w kajdanki i zaprowadzić do samochodu. „Przejęli” go bielscy policjanci.

Mężczyzna noc spędził w celi. Dziś ma zostać doprowadzony do prokuratury. Policjanci prowadzą postępowanie, w którym wstępnie opierają się na paragrafie dotyczącym składania za pośrednictwem systemu teleinformatycznego małoletniemu propozycję obcowania płciowego, poddania się lub wykonania innej czynności seksualnej lub udziału w produkowaniu lub utrwalaniu treści pornograficznych i zmierzania do jej realizacji. Grozi za to kara do dwóch lat więzienia.

To, co w tej sprawie szczególne, to sposób zatrzymania mężczyzny przez „łowców”. Transmitowali to zdarzenie na żywo, przez kilkanaście minut pokazując wizerunek mieszkańca, którego – po licznych dociekliwych pytaniach – zmusili nawet do przeprosin. Nagranie z tego zdarzenia ciągle jest dostępne w sieci i ma już sto tysięcy odtworzeń.

Policjanci przypominają, że o winie kogoś można wyrokować dopiero po sądowym wyroku. Zauważają też, że nie powinno się publikować wizerunku osoby podejrzewanej. Sami robią to, gdy zgodzi się prokuratura.

KB_ceny
Subskrybuj
Powiadom o
guest
20 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kubicówna
Kubicówna
5 miesięcy temu

Ten gościu to widać, że nie chłopak śląski, bo był w dupie szeroki ale w barach wąski, nie jak nasze chłopaki, tylko na odwrót

Patol
Patol
5 miesięcy temu

Ja ich dobrze znam, tą chorą rodzinkę. To było małżeństwo tego typu że on nie spał nawet z żoną w tym samym łóżku. Po prostu jak by wynajmował pokój, bo dawał co miesiąc 700zł, nie. To takie było z nich małżeństwo.

Arek Barek
Arek Barek
5 miesięcy temu

Moj komentarz zniknął w wolnych mediach

Arek Barek
Arek Barek
5 miesięcy temu

Kablowanie na bliźniego to grzech ciężki ….. jak uczy ojciec Tadeusz prawda może zabić i dlatego należy stosować zasadę miłości bliźniego aby nie zrobić mu krzywdy Ci łowcy to grzesznicy i pójdą do pieklą

Oset
Oset
5 miesięcy temu

To policja powinna łowić pedofilów , przecież to ich zawód ,a nie tzw łowcy których może podniecać udawanie małolata , policja powinna zwrócić szczególną uwagę na miejsca gdzie są skupiska nieletnich : szkoły , remizy , itp , mam rację Marku ?

Twardy Dziad
Twardy Dziad
6 miesięcy temu

Te ciecie z ECPU to IQ mają chyba niewiele wyższe od przychlastów, których “łapią”. Niedługo sami bekną z art. 189kk.

Linka
Linka
6 miesięcy temu

Zatrzymali przesluchali a dzis zostal wypuszczony do domu… teraz siedzi sobie w domciu majac nadzor policji 3 razy w tygodniu. A rodzice mieszkajacy z nim w bloku i okolicy spac nie moga bojac sie o swoje dzieci.

Koks
Koks
6 miesięcy temu
Reply to  Linka

A skąd wiesz?

Peter
Peter
6 miesięcy temu

To był wybitny specjalista,wynalazca Podręcznej Przenośnej Toalety do Oddawania Moczu…
Co tam się z nim stało…

Kuba
Kuba
6 miesięcy temu

Trzeba uważać bo ci łowcy to często sami są pedo a robią to żeby mieć alibi

OrWell
OrWell
6 miesięcy temu

Połowa łowców – to zakamuflowani dewianci.

Marek
Marek
6 miesięcy temu

Wie ktoś czy ten ksiądz pedofil z Międzybrodzia jest na wolności?

Ale, ale
Ale, ale
6 miesięcy temu
Reply to  Marek

Już nie może przyjmować

Nie ma zmiłuj się
Nie ma zmiłuj się
6 miesięcy temu

Należy zachować czujność, bo przestępców seksualnych można spotkać w najmniej spodziewanych środowiskach. I tak np. prokuratura szwedzka oskarża działacza LGBT o sześć gwałtów i dwa ataki na tle seksualnym. Działacz Szwedzkiej Federacji Równości Seksualnej zrzeszającej organizacje organizacje lesbijek, homoseksualistów , biseksualistów, zmiennopłciowców miał gwałcić mężczyzn imigrantów, którzy starali się o status uchodźcy. ​​Mężczyzna żerował na bezbronności osób ubiegających się o azyl, które przyszły do ​​niego po poradę, jak pozostać w kraju i uniknąć deportacji.

Heniek
Heniek
6 miesięcy temu

bo LGBT to wylęgarnia pedofili , dewiantów i zboczeńców !!! taka prawda !!!!

retoryk
retoryk
6 miesięcy temu
Reply to  Heniek

Zgłoś się do psychiatry,może coś poradzi na twoja głupotę.

Grzegorz
Grzegorz
6 miesięcy temu
Reply to  Heniek

To księża też co nie

Mig29
Mig29
6 miesięcy temu
Reply to  Heniek

Heniek ty chyba pojecia mylisz czubie!! Wylegarnia pedofili .. tak czytajac to mysle zes z Pis .

NN
NN
6 miesięcy temu
Reply to  Mig29

Z tym myśleniem to już cymbale przesadziłeś.

Sikorski Pies
Sikorski Pies
6 miesięcy temu
Reply to  NN

nawet bardzo , myślenie go boli , księża to też lgbt tzn ci którzy są inni czyli homo … a większość homo to nie wiadomo co co nie zmienia faktu że LGBT to wylęgarnia pedofili i dewiantów i chorób wenerycznych