Bielsko-Biała Cieszyn Na sygnale Czechowice-Dziedzice Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Akcja SMOG na drogach w całym kraju. Policjanci będą sprawdzać stan techniczny aut

Fot. KPP Cieszyn

Dziś w całym kraju policjanci ruchu drogowego prowadzą działania kontrolno-prewencyjne „SMOG”, które mają na celu eliminowanie z ruchu pojazdów ze złym stanem technicznym.

Funkcjonariusze ruchu drogowego, wyposażeni w specjalistyczny sprzęt kontrolno-pomiarowy, będą dokonywali między innymi badań emisji spalin pojazdów, wobec których istnieje uzasadnione przypuszczenie, że naruszają wymagania ochrony środowiska.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
maurycy
maurycy
1 rok temu

Naruszają wymagania ochrony środowiska. Godne pochwały intencje, jakakolwiek efektywność przyrodnicza dyskusyjna. Z pewnością co poniektórzy zmuszeni zostaną do wymiany pojazdu na lepszy model. Wiadomo, kto zarobi plus ewentualny kredyt. Natomiast rzekomy proekologiczny pretekst nadaje się jak ulał.

Gosia
Gosia
1 rok temu

I bardzo dobrze , już mam dość tych śmierdzących pierdzacychy samochodów , w takie upały to można się udusić … Szok … Ale to też za mało smog jest bardzo duży i trzeba też wymieniać stare piece na kotły ekologiczne ja właśnie skorzystałam z programu czyste powietrze i się zdziwiłam bo zakceptowali , super nie muszę tyle bulić bo kotły są bardzo drobiem będę mieć EEI PELLETS z firmy kostrzewa aż się doczekać nie mogę !