Kultura i rozrywka

Antosia Kraszewska dała czadu! Cieszynianka wśród nagrodzonych na “małej Eurowizji” w Berlinie

Fot. z arch. wokalistki

Antonina Kraszewska, 13-letnia wokalistka z Cieszyna, ma na swoim koncie kolejny duży sukces. Utalentowana nastolatka właśnie wróciła z Berlina, gdzie miał miejsce Euro Pop Contest Berliner Perle, prestiżowy i liczący się w artystycznym świecie europejski festiwal, zwany również „małą Eurowizją”.

– Niesamowite wrażenie, niezapomniane chwile, ogrom nowych znajomości – tak na szybko podsumowuje swój wyjazd do stolicy Niemiec Antosia Kraszewska. 13-latka znana jest coraz szerszej publiczności, występując podczas różnorodnych wydarzeń kulturalnych w całym regionie. Jej talent dostrzegł m.in. Piotr Rubik, pod okiem którego kilka lat temu, jako dziesięciolatka, nagrała piosenkę w profesjonalnym studio. Pisaliśmy o tym tutaj.

Cieszynianka ma na swoim koncie też pierwszą nagrodę w swojej kategorii wiekowej na Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie oraz wiele innych zwycięstw i wyróżnień w różnorodnych festiwalach w całej Polsce. Śpiewa od zawsze, bo pochodzi z utalentowanej muzycznie rodziny. Jest też bardzo ambitna i pracowita. Jej kariera nabrała tempa po udziale w popularnym programie telewizyjnym The Voice Kids 5. Wraz z drużyną Dawida Kwiatkowskiego udało jej się dojść do półfinału.

W Festiwalu Euro Pop Contest Berliner Perle w Berlinie Antosia Kraszewska znalazła się w gronie finalistów, a także wśród pięciu nagrodzonych osób. Gratulacje!

Fot. z arch. wokalistki

 

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
obs
obs
3 miesięcy temu

Wielkie brawa dla Antosi i życzymy dalszych sukcesów na arenach międzynarodowych.