Porady i inspiracje

Antyradary samochodowe – Wyposażone w moduł GPS, pomagają uniknąć mandatu.

Kierowców w czasie jazdy może zaskoczyć wiele nagłych sytuacji. Utrudnienia na drodze takie jak remont, korki, czy objazd spowodowany wypadkiem może znacznie opóźnić dotarcie do celu. Dlatego wielu kierowców wykorzystuje aplikacje, które pomagają znaleźć właściwą i możliwie najszybszą drogę do celu.

Warto jednak pamiętać, że nawigacje, które dostępne są w naszych telefonach, nie zawsze są wystarczająco precyzyjne. Warto więc zainwestować w niezawodny sprzęt, który oszczędzi również fałszywych alarmów.

Dobrym rozwiązaniem może okazać się antyradar Yanosik, którego popularność wśród kierowców nieustannie rośnie. Trudno się temu dziwić, ponieważ nie tylko wskazuje on właściwą drogę przy pomocy wyświetlacza, ale także informuje o policyjnych kontrolach, dzięki czemu kierowcy nie są narażeni na punkty karne.

  1. Asystent kierowcy Yanosik – Jak działa?
  2. Antyradar Yanosik – Czy warto go używać?
  3. Prosty montaż i obsługa – Sprawdzi się w każdym samochodzie

1. Asystent kierowcy Yanosik – Jak działa?

Zadaniem antyradaru jest informowanie kierowcy o wszelkich utrudnieniach na drodze. Wyposażony jest w GPS, który wskazuje właściwą drogę do celu, ale także wyszukuje objazdy w sytuacji, gdy na drodze czeka na kierowcę korek. Urządzenie informuje również przy pomocy dźwięku o ograniczeniach prędkości, co sprawia, że z powodu przeoczenia znaku, kierowca nie będzie narażony na niepotrzebny mandat.

Większość informacji na temat aktualnej sytuacji na drogach antyradary czerpią z satelit. Natomiast to, czym Yanosik wyróżnia się na tle innych antyradarów, to specjalne oprogramowanie, w które producent wyposażył urządzenie. Pozwala ono kierowcom na komunikowanie się. Właśnie w taki sposób możemy uzyskać informację o kontroli policyjnej, czy o wypadku, który właśnie miał miejsce na drodze.

2. Antyradar Yanosik – Czy warto go używać?

Antyradar Yanosik będzie przydatny szczególnie kierowcom, którzy spędzają w trasie wiele godzin na przykład ze względu na swoją pracę i związane z nią częste wyjazdy. Jednak także i ci kierowcy, którzy za kierownicą siadają sporadycznie lub wykorzystują samochód tylko jako transport do pracy, mogą być zadowoleni z funkcji, jakie oferuje antyradar.

Najważniejszą funkcją urządzenia jest oczywiście bieżąca aktualizacja tras. Wyświetlacz antyradaru wskaże więc kierowcy trasę, która najszybciej doprowadzi go do celu, uwzględniając wszelkie remonty, objazdy oraz korki. Bardzo precyzyjna nawigacja natomiast bez problemu wskaże drogę do dowolnego miejsca, czy miejscowości, nawet na drugim końcu kraju.

Korzystanie z urządzenia może zapewnić także bezpieczeństwo w czasie jazdy. To za sprawą komunikatów o ograniczeniach prędkości, które antyradar wysyła kierowcy, tym samym zwiększając jego czujność i przypominając o przepisowej jeździe.

Jednak to, za co Yanosik ceniony jest wśród kierowców najbardziej, to funkcja wykrywania radarów na drodze oraz informowania o kontrolach prędkości przez policję.

3. Prosty montaż i obsługa – Sprawdzi się w każdym samochodzie

Antyradar jest urządzeniem prostym w obsłudze. Jego producent postarał się o to, aby poradził sobie z nim każdy kierowca, nawet jeżeli nie jest zaznajomiony z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Wyświetlacz jest czytelny i na tyle szeroki, że wyraźnie widać trasę. Oprogramowanie aktualizuje się automatycznie. Urządzenie montuje się na desce rozdzielczej i można je podpiąć do portu USB lub do gniazda zapalniczki samochodowej.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments