Porady i inspiracje

Powerbanki jako upominek od firmy. Co warto wybrać i jak można je wykorzystać?

Urządzenia elektroniczne mogą być kapitalnym pomysłem na gadżety upominkowe od firmy. Sprawdź najważniejsze zalety wykorzystania powerbanków z logo!

Czy powerbank to dobry upominek firmowy?

Obecnie powerbanki z logo wybierane są często jako podarunki firmowe, ponieważ są one bardzo praktyczne i mogą skutecznie promować firmę wśród jej klientów czy kontrahentów.

Warto jednak pamiętać o tym, że przy wyborze takiego podarunku duże znaczenie ma dobór urządzenia. Jakie powerbanki z logo najlepiej będą nadawały się w celach promocyjnych?

Jak wybrać najlepszy rodzaj powerbanku z logo?

Wybierając powerbank jako upominek promocyjny, należy wziąć pod uwagę kilka czynników, które będą wpływały na jego postrzeganie przez klientów i tym samym będą decydowały o sukcesie takiej metody promocji. Na co warto zwracać uwagę przy kupowaniu takich urządzeń?

Pojemność

Pojemność takiego banku energii określa, ile mAh może on pomieścić. Powerbank o większej pojemności może naładować urządzenie więcej razy niż powerbank o mniejszej pojemności. Warto zatem zdecydować się na pojemność odpowiadającą potrzebom docelowych odbiorców. Na przykład, jeśli twoja grupa docelowa składa się z intensywnie korzystających z telefonów, możesz wybrać powerbank o pojemności 5 000 mAh lub większej.

Rozmiar

Rozmiar powerbanku jest również istotnym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę. Mniejszy powerbank jest łatwiejszy do noszenia, podczas gdy większy może zapewnić większą pojemność, ale nie będzie on już tak poręczny. Warto też pamiętać o tym, że duże powerbanki z logo zapewniają większą przestrzeń do znakowania.

Kompatybilność

Warto zawsze upewnić się, że konkretny rodzaj powerbanku jest kompatybilny z urządzeniami, z których korzystają docelowi odbiorcy. Większość powerbanków obsługuje ładowanie przez USB-A, ale niektóre urządzenia wykorzystują też ładowanie przez USB-C. Obecnie dostępne są także powerbanki z dwoma złączami, dzięki czemu można jednocześnie ładować z nich dwa urządzenia.

Dodatkowe funkcje

Niektóre powerbanki są wyposażone w dodatkowe funkcje, takie jak ładowanie bezprzewodowe lub szybkie ładowanie. Wybór powerbanku z dodatkowymi funkcjami, które odpowiadają potrzebom docelowych odbiorców, może być zatem bardzo dobrym rozwiązaniem.

Jakość

Warto zdecydować się na powerbank renomowanej marki, aby wyróżniały go najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Niskiej jakości powerbank może szybko przestać działać, a nawet powodować uszkodzenie ładowanych urządzeń. W efekcie będzie on negatywnie wpływał na wizerunek firmy, która go przekazała.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments