Smacznie, zdrowo i stylowo Bielsko-Biała

Aquarest Clinic – pierwsze studio floatingu i spa w Bielsku – Białej!

AquaRest Clinic to wyjątkowe studio floatingu i spa w Bielsku-Białej założone przez Barbarę Jamę oraz Martę Sowińską.

Jest jedynym salonem na Podbeskidziu, który w swojej ofercie posiada sesję w kabinie floatingowej. To stworzone miejsce, w którym każdy będzie mógł zadbać o ciało i umysł, niezależnie od płci czy wieku.

Są to wyjątkowe zabiegi relaksujące i regenerujące cały organizm. Wyróżnia je unikatowe połączenie nowoczesnej technologii i tradycyjnych zabiegów. Zabiegi zapewniają nie tylko odprężenie i błogie uczucie relaksu, lecz również mają działanie lecznicze.

Kapsuła floatingowa to wyjątkowe urządzenie, które pozwala na ograniczenie 90% bodźców zewnętrznych oraz symuluje uczucie lewitacji. Dźwiękoszczelna kapsuła pozwala na maksymalne wyciszenie się organizmu i zniwelowanie stresu. Kapsuła jest wypełniona specjalnym roztworem soli, który umożliwia unoszenie się na powierzchni. Ten zabieg jest niezwykle popularny wśród olimpijczyków, jako uzupełnienie ich treningu. Floating pozwala na intensywną regenerację ciała. Jest to zabieg idealny dla osób, które cierpią na bóle mięśniowe (pleców, kręgosłupa, barków, kończyn) lub przewlekłe migreny.

Japońska sauna na podczerwień – Ganbanyoku jest znana od 1000 lat i słynie z niewiarygodnych właściwości odmładzających i regeneracyjnych. Wyjątkowość Ganbanyoku polega na wykorzystaniu naturalnych właściwości skał magmowych z czarnej krzemionki, które po podgrzaniu do temperatury 40-45 stopni emitują lecznicze promieniowanie podczerwone.

Według specjalistów branży Wellness Spa Ganbanyoku jest jednym z najciekawszych zabiegów medycyny holistycznej. To, co odróżnia ją od tradycyjnych saun, to brak nieprzyjemnego gorąca, które powoduje nadmierne pocenie, nieprzyjemny zapach oraz utrudnia oddychanie.

Wulkaniczna sauna japońska jest najlepszym sposobem detoksykacji z metali ciężkich, nikotyny czy amoniaku. Sauna na podczerwień emituje przyjemne ciepło, które wnika trzy razy głębiej niż w tradycyjnych saunach, pobudzając wiele przemian na poziomie komórkowym.

Sesja trwa od 40 do 90 minut, podczas której leży się rozebranym lub w wygodnej odzieży sportowej na rozgrzanej do 40-45 stopni skale magmowej. Głowę opiera się na japońskiej poduszce.

Nowe studio AquaRest Clinic mieści się przy ulicy Powstańców Śląskich 3 (Przędzalnia) w Bielsku-Białej.

Masz pytania lub chcesz zarezerwować termin? Zadzwoń: 512 211 055 lub 791 900 474.

navigate_before
navigate_next

google_news
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Potencjalny niedoszły klient
Potencjalny niedoszły klient
4 lat temu

To jest niestety dawno nieprawda. Nic tam nie ma.