Na sygnale Żywiec

Awanturował się z rodziną, potem zniszczył radiowóz

Fot. Marcin Płużek

Policjanci z Jeleśni zatrzymali 26-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego. Mężczyzna agresywnie zachowywał się w stosunku do domowników, a następnie swoją złość przeniósł na…. radiowóz.

Policjanci z Jeleśni pojechali na interwencję do jednego z domów, gdzie 26-latek miał być agresywny w stosunku do pozostałych domowników. Gdy policjanci weszli do mieszkania, aby zobaczyć czy ktoś potrzebuje pomocy okazało się, że awanturnik uciekł przed ich przybyciem. Mundurowi ustalili co zaszło i rozmawiali ze zgłaszającymi o sposobach rozwiązania problemów z agresywnym 26-latkiem. Gdy zakończyli interwencję i wyszli przed budynek okazało się, że w radiowozie jest uszkodzone lusterko oraz wybite szyby boczne i tylna. Podejrzenia policjantów od razu padły na 26-latka. W krótkim czasie namierzyli go i zatrzymali. Podczas zatrzymania był on nadal agresywny. Został jednak szybko obezwładniony i trafił do policyjnego aresztu. W poniedziałek usłyszał zarzut. Za naruszenie prawa w więzieniu może spędzić nawet 5 lat.

google_news
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tylko Prawda
Tylko Prawda
5 lat temu

Mam zdjecie z tego zajscia 🙂 male sprostowanie 26 latek po calym dniu picia zaczol niszczyc plot i to wlascicielka wezwala Policje.

Tylko Prawda
Tylko Prawda
5 lat temu
Reply to  Tylko Prawda

ciekawe jest to że mimo ze tak dużo narozrabiał, a od kilku dni chodzi wolny po swojej miejscowość…. co się dzieje z tym krajem z policja i władza…. masakra

Mik
Mik
5 lat temu
Reply to  Tylko Prawda

Nasze państwo jest opresyjne wobec niewinnych i papierowe wobec winnych.