Wydarzenia Cieszyn

Awaria wody w Ustroniu. Będzie woda z beczkowozów (aktualizacja)

Fot. Materiał prasowy

Doszło do awarii odcinka magistralnego sieci wodociągowej w Ustroniu i w Wiśle Obłaźćcu. Mieszkańcy muszą liczyć się z brakiem w dostawie wody.

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej poinformowały o awarii. – Nasz zespół pracuje intensywnie nad usunięciem awarii i przywróceniem normalnego dostępu do wody. Niestety, w chwili obecnej nie możemy precyzyjnie określić, kiedy sytuacja zostanie całkowicie opanowana. Za wszelkie niedogodności przepraszamy i zapewniamy, że podejmujemy wszelkie dostępne kroki, aby jak najszybciej przywrócić normalne funkcjonowanie systemu wodociągowego – poinformowały wodociągi ziemi cieszyńskiej.

Z uwagi na zimową aurę korzystanie z beczkowozów jest utrudnione. Stąd prośba o indywidualne zaopatrywanie się w wodę do picia.

Aktualizacja.

Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej postanowiły zorganizować beczki z wodą. Zostały one postawione w Ustroniu na ul. 3 Maja, przy skrzyżowaniu ul. Brody z ul. Piękną oraz przy OSP w Nierodzimiu.

Jak informują Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej sytuacja w Wiśle dotyczyła kilku ulic na Obłaźćcu, które graniczą z Ustroniem. W mieście woda jest dla mieszkanców.

Aktualizacja.

Wodociagi Ziemi Cieszyńskiej informują, że awarii już nie ma. – Już w południe w sobotę wielu z Państwa miało wodę w kranach, a potem – sukcesywnie – docierała ona do pozostałych odbiorców. Bardzo dziękujemy za wyrozumiałość i ciepłe słowa płynące w kierunku naszych pracowników, którzy pracowali w ciężkich warunkach – informują Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej.

google_news
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Adolf
Adolf
2 miesięcy temu

Uwaga ludziska stezenie H2O w wodzie wodociagowej 50- krotnie przekroczylo dopuszczalne normy ktora wynosi 4 jednostki na litr tego jednak nie dowiecie sie od wladz wodociagow

Adolf
Adolf
2 miesięcy temu

Uwazajcie Ludziska bo w wodzie stezenie H2O przekroczylo 50 -krotnie dopuszczalne normy tego nie dowiecie sie od wladz miasta

Last edited 2 miesięcy temu by Adolf