Kultura i rozrywka Żywiec

Bajkowy Dzień Dziecka w Jeleśni

Fot. GOK Jeleśnia

Sporo atrakcji czekać będzie dla najmłodszych w sobotę, 4 czerwca, w Jeleśni. Z okazji ich święta organizatorzy zaproszą dzieci do wspólnego bajecznego spędzenia czasu.

Ta wyjątkowa impreza plenerowa rozpocznie się o 13.00 przy świetlicy „Sylaba” w Jeleśni (ul. Żywiecka 2).

Na początek zaprosimy na przegląd „Piosenki Bajkowej”, gdzie zaśpiewają młode talenty z naszej gminy. Będziemy mogli podziwiać i oklaskiwać nie tylko solistów, ale duety czy zespoły. Potem wystąpią dziecięce zespoły regionalne wraz z dziećmi z Fundacji Braci Golec. W trakcie tych występów czas umilą żywe maskotki bajkowe! Nie zabraknie również zabaw i animacji z „Fabryką Radości”. Ale najlepsze zostawimy na koniec! Około 18.00 specjalnie dla dzieci wystąpi Grzybowski Band w aranżacjach znanych piosenek dziecięcych. Będzie wspólne śpiewanie, zabawy przy żywej muzyce i dużo radości – zachęca wójt gminy Jeleśnia Anna Wasilewska.

Oczywiście przy takiej imprezie nie zabraknie malowania twarzy, zabaw z bańkami mydlanymi, zawodów i konkursów sprawnościowych, gier wielkoformatowych i dużo pyszności!

Organizatorami „Bajkowego Dnia Dziecka” są wójt Anna Wasilewska, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Jeleśni Marta Stanko i Stowarzyszenie Aktywne Beskidy.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments