Wydarzenia Żywiec

Nowy kierownik Posterunku Policji w Milówce

Fot. KPP Żywiec

Po serii zmian szefów i zastępców w komisariatach Żywiecczyzny do zmiany doszło i w kierownictwie Posterunku Policji w Milówce.

To posterunek, który podlega pod komisariat w Rajczy. Jak informuje żywiecka policja wczoraj (1 czerwca) nowym kierownikiem posterunku w Milówce został aspirant sztabowy Adam Martynek. Początkowo pełnił swoją służbę w Komisariacie Policji III w Bielsku-Białej. Z Komendą Powiatową Policji w Żywcu związany jest od blisko 20 lat, gdzie najpierw pełnił służbę w Wydziale Prewencji, później jako dzielnicowy, a następnie jako kierownik rewiru dzielnicowych. Podczas wręczenia rozkazu personalnego dla nowego kierownika Adama Martynka komendant powiatowy policji młodszy inspektor Krzysztof Czaja wręczył również powołania na stanowisko komendanta komisariatu policji w Rajczy aspirantowi sztabowemu Szymonowi Łodzianie i jego zastępcy podkomisarzowi Mariuszowi Adamczykowi, którzy do tej pory pełnili obowiązki na tych stanowiskach.

Fot. KPP Żywiec

 

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Laura
Laura
2 miesięcy temu

Dokładnie, nic z artykułu nie wiadomo, bo jest szereg mundurowych, a kto jest kim,tego odbiorca się nie dowie, widać wiedza tajna, tylko dla swoich

już zwracałem się aby zamieszczać podpisy pod zdję
już zwracałem się aby zamieszczać podpisy pod zdję
2 miesięcy temu
Reply to  Laura

Nie sądzę aby była wiedza tajna, nie pierwszy taki artykuł gdzie się bierze zdjęcie z terenu i nie opisuje go, to jest pójście na łatwiznę. Właśnie w takiej informacji o to chodzi aby mieszkańcy lokalnie poznali kto aktualnie dowodzi w policji, jest osobą publiczną aby służyć mieszkańcom.

takie mam życzenie
takie mam życzenie
2 miesięcy temu

Który to jest który na fotografiach? Zdjęcia KPP może robić bez podpisu, bo się znają panowie władza, dla cywilów trzeba dodać podpisy.