Bielsko-Biała Kultura i rozrywka

Banialuka otwiera swoje drzwi. W niedzielę pierwszy spektakl

Fot. Teatr Lalek Banialuka

Po wielu tygodniach życia w czterech ścianach i wirtualnych podróżach, czas najwyższy na wyprawę w świat magii i wyobraźni… w realu.

W najbliższą niedzielę 14 czerwca o godzinie 11.00, kiedy to Teatr Lalek Banialuka ponownie otworzy drzwi do swojego niezwykłego świata i zaprezentuje stęsknionej widowni spektakl zaskakujący, który z jednej strony odzwierciedla stan samotności, a z drugiej wskazuje drogę powrotu do życia pełnego przygód, przyjaciół i ciekawych spotkań.

– Pomimo że „wylądujemy” na bezludnej wyspie, spędzimy ten czas razem (w odpowiedniej odległości i w maseczkach, zarówno na scenie jak i na widowni, z najstaranniej dobranymi środkami bezpieczeństwa). Zdajemy sobie sprawę, że epidemia wstrząsnęła gospodarką i naszymi budżetami, a wydatek na kulturę w obecnym czasie nie jest na szczycie listy potrzeb. Dlatego wychodząc naprzeciw ekonomicznym trudnościom proponujemy nasz spektakl „Robinson” wyjątkowo w cenie 10 zł za bilet. W ten sposób chcielibyśmy się przyczynić do państwa decyzji o obejrzeniu bajki w naszym teatrze, a nie w telewizji czy Internecie – przekonuje Katarzyna Dendys-Kosecka z Teatru Lalek Banialuka w Bielsku-Białej.

E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments