Bielsko-Biała Sport

BBTS na zwycięskiej ścieżce

Fot: Artur Grabski

Nieco ponad godzinę zajęło bielskim siatkarzom rozprawienie się z SPS Chroby Głogów.

Pierwsza odsłona toczyła się równo jedynie na samym jej początku. Od stanu 8:8 BBTS powoli odjeżdżał rywalom i budował bezpieczną przewagę, którą dowiózł do końca partii.

W drugiej odsłonie rozpędzeni podopieczni Harrego Brokinga dominowali na parkiecie i nie dawali zbyt wiele szans na rozwinięcie skrzydeł gościom. Bielszczanie skutecznie grali w każdym aspekcie siatkarskiego rzemiosła, a seta efektownym asem zakończył Makowski.

Trzeci set miał niemal identyczny przebieg jak dwie wcześniejsze partie. BBTS ani przez chwili nie stracił kontroli nad meczem, a szkoleniowiec bielskich siatkarzy czuł się tak pewnie, że dał pograć niemal wszystkim swoim zawodnikom. MVP dzisiejszego meczu wybrany został Oleg Krikun.
BBTS Bielsko Biała – SPS Chroby Głogów 3:1 (25:18, 25:16, 25:18)