Bielsko-Biała Sport

Beskidzka Liga Szóstek: Potknięcie wicelidera

Young Power po remisie z FC Wapienica jest coraz dalej obrony tytułu sprzed roku. Dzięki wygranej przez walkowera, Black Game Team ma na siedem kolejek przed końcem sezonu 13 punktów przewagi nad drugim miejscem i pewnym krokiem zmierza do upragnionego triumfu w ligowych zmaganiach.

Bardzo ciekawie zapowiada się walka o pozostałe miejsca na podium. Trzy punkty w tej kolejce zainkasowały Wilki Południa oraz Ekipa Szczurek. Pomiędzy tymi drużynami oraz Young Power jest tylko pięć punktów różnicy.

Wilki Południa vs. Fc Po Nalewce 7:3
Monczester vs. Black Game Team 0:10
FC Wapienica vs. Young Power 4:4
Leśny Klub Sportowy vs. Ekipa Szczurek 5:8
SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA vs. Malbec 0:10
Bielska vs. Banda Świrów 3:9

W grupie A drugiej ligi oba mecze zakończyły się walkowerem. Dzięki temu Stare Bielsko FC, dzięki lepszemu bilansowi bezpośrednich spotkań z FC Albatros na jeden mecz przed końcem sezonu może świętować bezpośredni awans na najwyższy szczebel.

Wolne Atomy vs. Misie 0:10
Stare Bielsko FC vs. Fc Albatros 10:0

W grupie B dzięki po porażce Wapienickich Lwów na drugie miejsce wskoczyła FC Piwnica. Tiki-Taka by świętować bezpośredni awans potrzebuje tylko punktu w dwóch najbliższych meczach. W dolnych rejonach tabeli trwa zażarta walka o utrzymanie. K.S. Mieszek.com nie poradziło sobie z już zdegradowanym Pitney Bowes, a FX Robot pewnie pokonało Black Devils.

Wapienickie Lwy vs. Ratusz BGT 5:9
Fc Piwnica vs. New Stars Galaxy 5:3
FX Robot vs. Black Devils 8:2
K.S.Mieszek.com vs. Pitney Bowes 5:5

google_news