Sport Cieszyn

Bieg Fortuny: Finisz zapisów (aktualizacja)

23 kwietnia odbędzie się 9. edycja zawodów Cieszyński Fortuna Bieg. Start nastąpi tradycyjnie w samo południe.

Trasa biegu głównego liczy 10 km i składa się z dwóch pętli po 5 km każda, prowadząc ulicami Cieszyna i Czeskiego Cieszyna wzdłuż brzegów Olzy. Start w alei Łyska obok kąpieliska miejskiego, a meta na bieżni stadionu miejskiego. W biegu mogą startować zawodniczki i zawodnicy, którzy ukończyli 16 lat. Zawodnicy niepełnoletni muszą posiadać zgodę prawnych opiekunów. Wszyscy zawodnicy zostaną zweryfikowani w biurze zawodów w dniu startu. W czasie weryfikacji należy okazać dowód osobisty lub paszport.

Zapisy przyjmowane są jeszcze tylko 10 kwietnia, poprzez stronę www.datasport.pl lub www.fortuna.bieguliczny.pl. W tym roku obowiązuje limit 1400 nadanych numerów startowych (zgłoszonych i opłaconych), a więc lepiej już nie zwlekać z decyzją o starcie.

Obok biegu głównego, odbędą się biegi młodzieżowe. Tutaj nie ma limitu startujących, ponieważ dziewczęta i chłopcy, będą rywalizować w osobnych grupach. Start dla uczniów od 10.00, a do pokonania będzie dystans około 2 km.

 Aktualizacja

Organizatorzy Cieszyńskiego FORTUNA Biegu informują, że zgłoszenia i opłaty startowe przyjmowane będą do dnia 14 kwietnia włącznie. Przypominają jednocześnie osobom, które zgłosiły się do biegu, a nie dokonały płatności startowej drogą elektroniczną, iż nie będzie możliwości wpłaty gotówką w biurze zawodów.

google_news