Bielsko-Biała Na sygnale

Bielscy policjanci podsumowali miniony rok. Kilka zmian personalnych

Fot. KMP Bielsko-Biała

W miniony piątek (23 lutego) w Komendzie Miejskiej Policji w Bielsku-Białej odbyła się odprawa służbowa, podczas której podsumowano i omówiono zarówno działania prowadzone przez bielską policję w 2023 roku, jak również wyzwania czekające mundurowych w obecnym roku.

W trakcie odprawy uroczyście pożegnano funkcjonariuszy, którzy sprawowali do tej pory funkcje kierownicze w bielskim garnizonie a obecnie przeszli w stan spoczynku (na policyjną emeryturę).
W gronie tym znaleźli się: mł. insp. Elżbieta Pacholska –  Komendant Komisariatu Policji w Czechowicach–Dziedzicach, podinsp. Krzysztof Szczyrbowski – Komendant Komisariatu Policji II w Bielsku-Białej, asp. szt. Andrzej Chmiel – Z-ca Komendanta Komisariatu Policji w Kobiernicach, oraz asp. szt. Grzegorz Bryja – Naczelnik Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji I w Bielsku-Białej. Komendant miejski wraz zastępcami podziękowali funkcjonariuszom odchodzącym na emerytury za ich służbę i wręczyli im pamiątkowe statuetki. Jednocześnie powołano na zwolnione przez nich stanowiska nowe osoby. I tak: stanowisko Komendanta Komisariatu Policji I w Bielsku-Białej objął podisnp. Edward Gęga, stanowisko Komendanta Komisariatu Policji II w Bielsku-Białej objęła podkom. Anita Starczewska, stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach objął podinsp. Bartosz Iskierka stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Jasienicy objął asp. szt. Janusz Pach,a stanowisko Naczelnika Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej objął kom. Ireneusz Spandel.

google_news