Wydarzenia Bielsko-Biała

Bielski pediatryk prosi o pomoc. Potrzebne gogle, kombinezony, fartuchy…

Fot. Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej

Dyrekcja Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej zwraca się z gorącym apelem do firm i osób fizycznych o wsparcie w zakupie niezbędnych środków ochrony osobistej dla personelu szpitala.

– Chodzi przede wszystkim o gogle, kombinezony i fartuchy ochronne oraz o ochraniacze na buty – mówi Ewa Bachta, dyrektor placówki. – Wszystkim, którzy już wsparli naszą placówkę medyczną oraz tym, którzy to zrobią, serdecznie dziękuję – dodaje.

Wpłat dokonywać można na rachunek bankowy szpitala:
Bank Spółdzielczy w Węgierskiej Górce
nr konta
09 8131 0005 0017 8480 2000 0010

E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Teresa
Teresa
5 miesięcy temu

Drodzy . Tak przykro czytać Wasze komentarze ,opanujcie się w pisaniu czegoś co w danej chwili przyjdzie Wam do głowy .Trochę szacunku dla Siebie i Innych .

Kacper
Kacper
5 miesięcy temu

Placimy skladki zdrowotne. Gdzie są?

Szymon
Szymon
5 miesięcy temu

To jest kpina! Oczywiście nie to że szpital prosi o wsparcie, ale o to że to wsparcie idzie znowu od obywateli (znowu, ponieważ wcześniej poszło z naszych podatków) ale o to że to co powinno iść na sprawy ważne to zostało wyrzucone w 500+ i inny źle zawiadywany social!

Anna
Anna
5 miesięcy temu
Reply to  Szymon

Ale za co personel po domach zaopatrzony ze szpitalnych magazynow!!!

inżynier
inżynier
5 miesięcy temu

To jest delikatnie mówiąc kompromitacja. Nie jestem wyznawca teorii spisku ale skoro w każdym jednym szpitalu nie ma podstawowego sprzętu to TESTÓW nie ma w ogóle. Bez TESTÓW na obecność wirusa te wszystkie “działania” a szczególnie bezprawne represje wobec ludności są bezsensowne. Ja nie mam pretensji do medyków tylko do państwa. To są pozorowane działania które niczego nie zmienią – może przesuną w czasie żeby uniknąć kompromitujących scen ze szpitali jak we włoszech czy hiszpanii. Trzeba mieć tylko świadomość że za ten “luksus” zapłacimy gigantyczną recesją. Z DESZCZU POD RYNNĘ!!!

to tu
to tu
5 miesięcy temu
Reply to  inżynier

Nie mów delikatnie,mów tak jak się powinno na to dziadostwo mówić.Nie ma państwa,nie ma rządzących,są spoceni chapacze dóbr wypracowanych przez wszystkich.