Wydarzenia Bielsko-Biała

Bielski pediatryk prosi o pomoc. Potrzebne gogle, kombinezony, fartuchy…

Fot. Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej

Dyrekcja Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej zwraca się z gorącym apelem do firm i osób fizycznych o wsparcie w zakupie niezbędnych środków ochrony osobistej dla personelu szpitala.

– Chodzi przede wszystkim o gogle, kombinezony i fartuchy ochronne oraz o ochraniacze na buty – mówi Ewa Bachta, dyrektor placówki. – Wszystkim, którzy już wsparli naszą placówkę medyczną oraz tym, którzy to zrobią, serdecznie dziękuję – dodaje.

Wpłat dokonywać można na rachunek bankowy szpitala:
Bank Spółdzielczy w Węgierskiej Górce
nr konta
09 8131 0005 0017 8480 2000 0010

6
Skomentuj

avatar
4 Komentarzy
2 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
6 Komentarzy
TeresaKacperAnnato tuSzymon Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Teresa
Gość
Teresa

Drodzy . Tak przykro czytać Wasze komentarze ,opanujcie się w pisaniu czegoś co w danej chwili przyjdzie Wam do głowy .Trochę szacunku dla Siebie i Innych .

Kacper
Gość
Kacper

Placimy skladki zdrowotne. Gdzie są?

Szymon
Gość
Szymon

To jest kpina! Oczywiście nie to że szpital prosi o wsparcie, ale o to że to wsparcie idzie znowu od obywateli (znowu, ponieważ wcześniej poszło z naszych podatków) ale o to że to co powinno iść na sprawy ważne to zostało wyrzucone w 500+ i inny źle zawiadywany social!

Anna
Gość
Anna

Ale za co personel po domach zaopatrzony ze szpitalnych magazynow!!!

inżynier
Gość
inżynier

To jest delikatnie mówiąc kompromitacja. Nie jestem wyznawca teorii spisku ale skoro w każdym jednym szpitalu nie ma podstawowego sprzętu to TESTÓW nie ma w ogóle. Bez TESTÓW na obecność wirusa te wszystkie “działania” a szczególnie bezprawne represje wobec ludności są bezsensowne. Ja nie mam pretensji do medyków tylko do państwa. To są pozorowane działania które niczego nie zmienią – może przesuną w czasie żeby uniknąć kompromitujących scen ze szpitali jak we włoszech czy hiszpanii. Trzeba mieć tylko świadomość że za ten “luksus” zapłacimy gigantyczną recesją. Z DESZCZU POD RYNNĘ!!!

to tu
Gość
to tu

Nie mów delikatnie,mów tak jak się powinno na to dziadostwo mówić.Nie ma państwa,nie ma rządzących,są spoceni chapacze dóbr wypracowanych przez wszystkich.