Wydarzenia Bielsko-Biała

Bielski sanepid poszukuje osób z Wieczoru Modlitewnego (aktualizacja)

Fot. PSSE Bielsko-Biała

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Bielsku-Białej prosi o kontakt osoby, które brały udział w Wieczorze Modlitewnym w Bielsku-Białej.

Chodzi o Wieczór Modlitewny organizowany przez Kościół Filadelfia mieszczący się w Bielsku-Białej przy ul. Lotniczej 17 w dniach 27 i 28 czerwca. Jak się okazuje stwierdzono kilka przypadków zakażenia wirusem Sars-CoV-2 wśród uczestników tego spotkania.

***

Jeden z czytelników napisał do nas informację:

Nikt nie jest poszukiwany. Bielski Sanepid objął kwarantanną kilkanaście osób, a kilka osób oczekuje na wyniki testów. Wszystko jest pod kontrolą właściwych służb, tzn. powiatowego inspektoratu sanitarnego. Standardowe procedury – twierdzi czytelnik.

Jednak bielski sanepid na swojej stronie społecznościowej pozostawił swój komunikat bez zmian.

Z kolei pastor Edward Lorek poinformował o odwołaniu nabożeństw poczynając od niedzieli (5 lipca) aż do odwołania.

Fot. Kościół Zielonoświątkowy Zbór Filadelfia Bielsko-Biała

 

 

 

KB-beton
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
zgpt
zgpt
10 miesięcy temu

udział w nabożeństwie w jakimkolwiek kościele jest bardziej ryzykowny niż wizyta w sklepie, brak dystansu, śpiewy, komunia do ust

Hermenegilda
Hermenegilda
10 miesięcy temu

Jeśli krąg osób jest ustalony i nikt nie jest poszukiwany to dobrze. Ale pastor nie tylko odwołał nabożeństwa do odwołania ale zawarł apel o mierzeniu temperatury i zgłoszeniu się do zrobienia testów. Może Sanepid wie o kwarantannie, leczeniu szpitalnym itp.

Hermenegilda
Hermenegilda
10 miesięcy temu

Nie było komu nakazać używanie środków ostrożności? Nie ma wyjątkowych środowisk. Do obecnych na wieczorze i mszy zwraca się także pastor na stronie internetowej kościoła (w zastępstwie Sanepidu?) więc chyba zna swoje środowisko.