Bielsko-Biała Kultura i rozrywka

Jolanta Witkowska nową dyrektor OPG Jaworze

Nowa dyrektor OPG Jaworze Jolanta Witkowska i wójt gminy Jaworze Radosław Ostałkiewicz. Fot. UG Jaworze

Od 1 lipca Ośrodek Prmocji Gminy Jaworze ma nowego szefa. Dyrektorem została Jolanta Witkowska.

Jak informuje Urząd Gminy Jaworze przez ostatnich 16 lat dyrektorem OPG Jaworze był Leszek Baron, który odszedł na emeryturę. Jeszcze w styczniu tego roku rozpisano konkurs na stanowisko dyrektora. Specjalna komisja konkursowa spośród dziesięciu kandydatów zarekomendowała wójtowi gminy Jaworze Radosławowi Ostałkiewiczowi na stanowisko dyrektora Jolantę Witkowską z Jaworza. Wójt Radosław Ostałkiewicz powierzył jej zarządzanie OPG Jaworze od 1 lipca 2020 roku do 30 czerwca 2023 roku.

Jolanta Witkowska to absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego (pedagogika w zakresie pracy kulturalno-oświatowej) i Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach (menedżer kultury), a przy okazji także instruktor tańca III stopnia. Przez ostatnie siedem lat kierowała Domem Kultury w Bielsku-Białej Wapienicy (będzie nim kierować jeszcze przez pół roku). Wcześniej pracowała w Ośrodku Teatralnym „Banialuka” w Bielsku-Białej, a także w Wojewódzkim Centrum Wychowania Estetycznego Dzieci i Młodzieży w Bielsku-Białej.

Do końca roku, w związku z wprowadzonym stanem epidemii, nowa dyrektor będzie pełnić swoją funkcję na 1/5 etatu. Jestem przekonany, że nowa dyrektor OPGJ jako osoba kreatywna i ambitna, a przy tym pełna chęci do pracy, na swoim stanowisku wykaże inicjatywę, dynamizm i zaangażowanie, dzięki czemu zrealizuje wszelkie postawione przed nią zadania – poinformował między innymi wójt Radosław Ostałkiewicz w mediach społecznościowych.

KB-beton
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments