Bielsko-Biała Na sygnale

Bielsko: 24-latek podejrzany o zabójstwo

Kryminalni z Bielska-Białej zatrzymali 24-letniego mężczyznę, podejrzanego o zabójstwo 61-letniego bielszczanina. Ciało starszego z mężczyzn znaleziono w niedzielę, 25 czerwca, na ławce obok placu zabaw przy ulicy Lipnickiej w Bielsku-Białej (pisaliśmy o tym tutaj).

Śledczy i policyjni technicy kryminalistyki wraz z prokuratorem przeprowadzili szczegółowe oględziny. Skrupulatnie zabezpieczyli ślady i dowody. Prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok. Wstępne badania wykazały, że poniósł on śmierć w wyniku pobicia. Prowadzone czynności doprowadziły do ustalenia, że związek z zabójstwem może mieć wspomniany 24-latek.

– Śledczy ustalili, że pomiędzy mężczyznami doszło do kłótni, w czasie której napastnik zaatakował 61-latka. Pobił go po całym ciele, co w konsekwencji doprowadziło do śmierci bielszczanina – mówi Elwira Jurasz, rzeczniczka prasowa bielskiej policji.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzuty i został doprowadzony do prokuratury i sądu. Bielski sąd na wniosek śledczych podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu. Za zabójstwo grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments