Wydarzenia Bielsko-Biała

Bielsko-Biała: Aqua ma nową siedzibę Biura Obsługi Klienta

Fot: Paweł Sowa/UM w BB

Od teraz klienci spółki załatwiać swoje sprawy mogą już w nowej lokalizacji BOK przy ul. Stefanii Sempołowskiej 17 w Bielsku-Białej, a nie, jak do tej pory, w siedzibie spółki przy ul. 1 Maja 23.

Dzięki takiemu rozwiązaniu, klienci mają zapewnione – miejsca parkingowe (wyznaczono miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych), możliwość skorzystania z podjazdu dostosowanego do osób poruszających się na wózku inwalidzkim, ergonomiczną, bezkolizyjną przestrzeń dla osób zarówno pieszych, jak i poruszających się na wózku inwalidzkim, a także brak progów w drzwiach. Pracownicy Biura Obsługi Klienta zostali przeszkoleni w zakresie obsługi osób niepełnosprawnych, biuro zapewnia usługę tłumacza migowego, stanowiska są wyposażone w urządzenia wspomagające słuch – dla osób słabosłyszących oraz lupy powiększające dla osób słabowidzących.

KB_rasizm
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu

A JA mam buteleczkę berbeluszki – wprawdzie znowu musiałam obta chać bo nikt sie nie chciał dołożyć ale nic to… Ważne że jest 😀 hey!!!

Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu
Reply to  Hermenegilda

Byłeś, podszywacz, w nowej siedzibie Aqua?, no dobrze jeśli drzwi są bez progów – wpuszczają wszystkich. Tylko, że niepotrzebnie bo tam berbeluchy nie dają.

Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu
Reply to  Hermenegilda

Jak żyć? Jak żyć…