Wydarzenia Bielsko-Biała

Bielsko-Biała: COVID-19 w odwrocie?

Fot. Pixabay.com

Z najnowszych danych opublikowanych dziś przez bielski sanepid wynika, że na terenie powiatu bielskiego oraz Bielska-Białej w ciągu minionej doby nie wykryto ani jednego przypadku zachorowania na COVID-19.

W tym czasie do zdrowia powróciła jedna osoba (mieszkaniec Czechowic-Dziedzic). W ciągu ostatnich 24 godzin nikt z zakażonych nie umarł. Łączna liczba zgonów wynosi nadal 34.

Od początku epidemii na terenie działania bielskiego sanepidu odnotowano łącznie 766 przypadków zakażenia wirusem SARS CoV2 z czego 589 pacjentów już wyzdrowiało.

google_news
Born2be - pod artykułami
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jarek
Jarek
3 lat temu

A wystarczyło wykonać mniej testów. Teraz jeszcze tylko całkowicie zaprzestać przeprowadzania owych pandemicznych testów i wszystko wróci do normy, bo żadnej pandemii w Polsce nie ma, pomijam oczywiście pandemię skrajnej głupoty która znowu rozprzestrzeniła się wśród hołoty. Niestety nie więcej niż 5% społeczeństwa nadaje się do rządzenia czy sprawowania jakichkolwiek funkcji przywódczych, – reszta to bezmyślna masa którą trzeba szybko i brutalnie pacyfikować gdy tylko probuje wymuszać kierunek rozwoju.

Marta
Marta
3 lat temu

Ile testów wykonano?