Wydarzenia Bielsko-Biała

Bielsko-Biała: Kolejna zmiana na Cieszyńskiej

Jak poinformował Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej od jutra (5 czerwca) od 4.00 zmieniona zostanie tymczasowa organizacja ruchu na ulicy Cieszyńskiej. Chodzi o jej odcinek od skrzyżowania z ulicą Jaworzańską do skrzyżowania z ulicami Wapienicką oraz Tańskiego.

Ma to związek z  pracami budowlanymi i drogowymi prowadzonymi na północnej jezdni modernizowanej i przebudowywanej ulicy Cieszyńskiej.

Zmiana organizacji ruchu – jak informuje MZD – polega na otwarciu ulicy Cieszyńskiej na odcinku od skrzyżowania z ulicą Jaworzańską do skrzyżowania z ulicą Regera oraz wprowadzeniu ruchu okrężnego na skrzyżowaniu z ulicami Wapienicką i Tańskiego.  Jednocześnie ruch z ulicy Regera zostanie poprowadzony nowo wybudowanym odcinkiem ulicy Cieszyńskiej. Od skrzyżowania z ulicą Jaworzańską do przebudowywanego mostu nad potokiem Wapienica na Cieszyńskiej obowiązywać będzie ruch dwukierunkowy. Natomiast od mostu do skrzyżowania z ulicami Wapienicką i Tańskiego utrzymane zostanie częściowe zawężenie jezdni. Pojazdy poruszać się będą tam wahadłowo (sterowanie sygnalizacją świetlną) w zależności od postępu robót lewym bądź prawym pasem ruchu.

Glos_praca
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments