Wydarzenia Bielsko-Biała

Bielsko-Biała: Powrót do normalności

Fot. Marcin Płużek

Jak poinformował dziś  Urząd Miejski w Bielsku-Białej od  1 czerwca przywrócona zostanie w ratuszu pełna obsługa mieszkańców. Nie będzie też konieczności wcześniejszego rezerwowania wizyt przez telefon.

Czyli – mówiąc z grubsza –  sytuacja wraca do stanu sprzed epidemii, choć… – bezpośrednia obsługa osób, załatwiających swoje sprawy w Urzędzie będzie się odbywała z uwzględnieniem wszystkich niezbędnych środków bezpieczeństwa – informują urzędnicy. Co to oznacza?  Przed wejściem do budynku każdy będzie zobowiązany do dezynfekcji rąk i zmierzenia temperatury, a wewnątrz trzeba będzie obowiązkowo nosić  maseczki ochronne i zachowywać dwumetrowy dystans od innych osób.

Jednocześnie urzędnicy nadal zachęcają bielszczan, aby załatwiali spawy przez ePUAP oraz korzystali z drogi mailowej w kontaktach z Urzędem Miejskim.

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Małomiasteczkowy Filozof
Małomiasteczkowy Filozof
1 miesiąc temu

“Powrót do normalności” to mało precyzyjne określenie. Jednym kojarzy się z czasami Gierka, innym z czasami Kwaśniewskiego, a jeszcze innym z czasami Tuska. Ale to se nevrátí, pane Havranek.

Po pandemii powstanie zupełnie inna, nowa normalność.

Hermenegilda
Hermenegilda
1 miesiąc temu

Od jakiej temperatury petent nie kwalifikuje się do wpuszczenia? Rękawiczek nie trzeba?