Wydarzenia Bielsko-Biała

Bielsko-Biała: Ulica Warszawska – zaczęli układać asfalt

Fot. Marcin Płużek

Wykonawca rozpoczął układanie pierwszej warstwy asfaltu na remontowanym odcinku ulicy Warszawskiej w Bielsku-Białej – poinformował Miejski Zarząd Dróg.

Co prawda do zakończeniu prac jeszcze daleko, lecz taka informacja z pewnością ucieszy kierowców. Ulica Warszawska to jedna z najbardziej ruchliwych arterii komunikacyjnych miasta. Jej remont (na około 200-metrowym odcinku między rondem Solidarności a zjazdem do Castoramy) mocno utrudnił życie kierowcom (ruch odbywa się tam wahadłowo oraz objazdami).

MZD poinformował, że dzisiaj (8 sierpnia) po raz kolejny zmieni się tymczasowa organizacja ruchu w obrębie remontowanego odcinka ulicy Warszawskiej. Wyłączona z ruchu zostanie ulica Kwiatkowskiego. Objazd poprowadzony zostanie po trasie obowiązującego od dawana objazdu dla pojazdów powyżej 3,5 tony – ulicami: Węglową, Katowicką, Chochołowską i Grażyńskiego. Z kolei objazd do ulicy Sarni Stok od strony centrum miasta poprowadzony zostanie ulicami: Czechowicką, Filarową, Sarni Potok. Dodatkowo wprowadzony zostanie objazd przez drogę ekspresową S52 – informują drogowcy.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
daleko choć blisko
daleko choć blisko
1 rok temu

Super, że zaczęli układać asfalt, jak zaczęli to i kiedyś skończą ale do zakończenia prac jeszcze daleko.