Wydarzenia Bielsko-Biała

Bielsko-Biała: Więcej miejsc dla potencjalnie chorych

Fot: Kuba Jarosz

Na zapleczu Szpitala Wojewódzkiego powstają polowe miejsca związane z obsługą medyczną, gdyby zaszła taka potrzeba.

Kwestia najważniejsza – przygotowanie polowych miejsc jest obecnie wyłącznie działaniem profilaktycznym, jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie w szpitalu.

– Trzeba być przygotowanym na każdą ewentualność, stąd takie działania – dodaje nasz rozmówca. – To zresztą oczywiste w takiej sytuacji, z jaką mamy do czynienia teraz.

Podobne działania wyprzedzające prowadzone są również w wielu innych placówkach medycznych w kraju.

google_news
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tadeusz
Tadeusz
4 lat temu

Idąc w kierunku działań wyprzedzajaco zaczepnych .Nowa szwalnia medyczna będzie uruchomiona w opuszczonym budynku oddziału zakaźnego(szpitala przy Wyspiańskiego )Produkcja spirytusu przywrócona zostanie w fabryce firmy Stock.Historia zna nie takie numery.N.p….” U schyłku II wojny światowej, grupa operacyjna Komitetu Ekonomicznego PRL zabezpieczyła fabryki Jenkera i Stocka, po czym rozpoczęto prace nad uruchomieniem produkcji wódek na potrzeby wojska.Hale sportowe,tenisowe tudzież lodowe zyskają nowe własciwości polowe. A to wszystko pod patronatem miłościwie nam panującego, na ten przykład.Splendor i poważanie wsród ludzi do grobowej deski.

Konrad
Konrad
4 lat temu

Szpital wojewódzki w Bielsku to umieralnia,

Julia
Julia
4 lat temu
Reply to  Konrad

Nie prawda – umieralnia to szpital w suchej beskidzkiej gdgdziw sobotę podadzą Ci kroplówkę na wzmocnienie i każą iść do domu…a w poniedziałek dowiadujesz się u lekarza prywatnie, że masz albo torbiel albo ciążę pozamaciczną z krwawieniem do brzucha. Szpital wojewódzki w BB uratował mi życie.

Czytelniczka
Czytelniczka
4 lat temu

Jakie jest źródło tej informacji?? Siejecie panikę…Ktoś,coś….jakie miejsca dla potencjalnie chorych?? Przeczytajcie w innych mediach po co postawiono te namioty, dla kogo….Rzetelność. Badźcie rzetelni, a nie zachowujcie jak tabloidy!!!

moni
moni
4 lat temu
Reply to  Czytelniczka

O co Ci chodzi, to chyba na uspokoić ludzi je Państwo stara się być na wszystko przygotowane

Hermenegilda
Hermenegilda
4 lat temu
Reply to  Czytelniczka

Nie trzeba czytać w innych miediach tylko być przez redaktora na miejscu i rozmawiać z osobą ze szpitala. Miejsca związane z obsługą medyczną – tak pisze redaktor.