Wydarzenia Bielsko-Biała

Bielsko-Biała: Wiecować można, grać już nie

Zirytowany czytelnik przysłał nam fotografię z informacją o zakazie korzystania z boisk na jednym z bielskich osiedli mieszkaniowych. Twierdzi, że to i tak fikcja.

– Jak to możliwe, że wiecować przy okazji kampanii wyborczej można do woli, a nie wolno dzieciakom korzystać z boisk? – pyta pan Marcin. – To jakaś fikcja jest, bo i tak ludzie wchodzą na boisko.

Fikcja czy nie, fakt jest taki, że stanu epidemicznego nikt jeszcze w kraju nie odwołał, chociaż ostatnio premier uprzejmy był wygłosić publicznie sugestię, że pandemia przegrywa. A informacje podobne do tej, jak na fotografii są po to, aby w razie problemów odpowiedzialność była po stronie tych, którzy zakazu nie przestrzegają.

google_news
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
wkurzony wieśniak
wkurzony wieśniak
4 lat temu

Grać też już dawno można, od 9 czerwca. To jest wina tylko i wyłącznie zarządzających obiektami sportowymi. Wstyd dla Bielska.

Hermenegilda
Hermenegilda
4 lat temu

Nie ma co się irytować i dawać za przykład działania wbrew porządkowi. Wiecować wolno bo jest okres wyjątkowy kampania wyborcza a to że ludzie nie przestrzegają noszenia maseczek, dystansu społecznego jest na szkodę ich samych.

Tomek
Tomek
4 lat temu
Reply to  Hermenegilda

Jaka szkoda? Jaki wirus? Śmiech na sali nic dodać nic ująć.