Bielsko-Biała E-edukacja

Bielsko-Biała: Zapisz dziecko do przedszkola

1 marca ruszy w Bielsku-Białej postępowanie rekrutacyjne do przedszkoli publicznych prowadzonych przez gminę na rok szkolny 2022/2023. Potrwa do 27 czerwca.

W praktyce dotyczy to tych rodziców, którzy chcą posłać swoją pociechę do publicznej placówki po raz pierwszy. Rodzice dzieci już uczęszczających do przedszkola składają jedynie deklarację (w placówce, do której uczęszcza ich dziecko) o kontynuowaniu pobytu w kolejnym roku szkolnym. Trzeba to jednak zrobić, w ciągu 7 dni przez rozpoczęciem ogólnej rekrutacji. Rekrutacja odbywać się będzie wyłącznie za pośrednictwem formularzy internetowych.

Wszelkie informacje oraz formularze można będzie znaleźć tutaj  https://bielsko-biala.nabory.pl. Tam też widoczne są oferty wszystkich bielskich przedszkoli wraz z liczbą miejsc jakimi dysponują. System rekrutacyjny zostanie udostępniony 1 marca o 9.00. Osoby nie mające dostępu do internetu, lub mające problem z jego obsługą mogą skorzystać z pomocy technicznej, jaką można uzyskać w każdym bielskim przedszkolu. Warto przypomnieć, że do bielskich publicznych (gminnych) przedszkoli przyjmowani się dzieci mieszkające w Bielsku-Białej.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments