Wydarzenia Bielsko-Biała

Bielsko-Biała: Zasłużona seniorka i… “złota rączka”

Fot. Jacek Kachel/Wydział Prasowy UMBB

Elżbieta Rosińska przewodnicząca Rady Seniorów w Bielsku-Białej została Wyróżniona Złotą Odznakę Honorową  Za zasługi dla województwa śląskiego.  Odznaczenie wręczył jej podczas wczorajszej sesji Rady Miejskiej radny Sejmiku Województwa Śląskiego Klaudiusz Komor. Przy okazji zasłużona Seniorka „załatwiła” pewną ważna dla starszych mieszkańców miasta sprawę.

W imieniu bielskiego samorządu gratulacje Elżbiecie Rosińskiej złożyła przewodnicząca Rady Miejskiej Dorota Piegzik-Izydorczyk oraz prezydent miasta Jarosław Klimaszewski. Głos zabrała także sama nagrodzona. Nie kryjąc radości, podziękowała za to, że zauważono i doceniono jej wysiłki i starania na rzecz bielskich seniorów.

Przy okazji, w tym tak szczęśliwym dla siebie dniu – jak przyznała – podzieliła się z zebranymi swoim marzeniem, aby samotni bielscy seniorzy mogli móc korzystać z usług i pomocy „złotej rączki”, czyli kogoś kto byłby w stanie pomóc  i wyręczyć ich w drobnych „przydomowych” pracach. Na ten apel zareagował od razu prezydent miasta, który obiecał, iż od przyszłego roku taka oferta dla seniorów będzie dostępna na terenie Bielska-Białej.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
da się
da się
6 miesięcy temu

Da się być prezydentem i złotą rączką.