Wydarzenia Bielsko-Biała

Bielsko-Biała: Zmarły trzy osoby – sporo nowych przypadków zakażeń

Fot. Ministerstwo Zdrowia

Z opublikowanego dziś raportu Ministerstwa Zdrowie wynika, że w ciągu ostatniej doby – na terenie kraju – ujawniono 13 601 nowych przypadków zachorowań na COVID-19. Zmarło 638 osób!

W tym czasie w Bielsku-Białej i powiecie bielskim odnotowano 127 przypadków zachorowań z czego 70 przypada na Bielsko-Białą, a 57 na powiat.

Zmarły trzy zakażone osoby. Dwie z nich to mieszkańcy Bielska-Białej, a jedna powiatu bielskiego. W jednym przypadku zgon był wyłącznie wynikiem zakażenie koronawirusem. W dwóch przypadkach zmarli cierpieli też na choroby współistniejące. Na kwarantannie przybywa obecnie 2176 mieszkańców regionu.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hermenegilda
Hermenegilda
1 rok temu

To już nie wiem czy jest lepiej? bo widziałam na chwilę na onecie reklamę z gwiazdami koncertu sylwestrowego w Zakopanem, koncert sylwestrowy jest na Stadionie Śląskim a województwo śląskie na drugim miejscu w zachorowalności. Wiem, koncerty z obostrzeniami ale na pasterce widziałam 80 % wiernych bez maseczek, pewnie wszyscy zaszczepieni choć nikt nie sprawdzał. Mowa o luzowaniu obostrzeń a tu tyle przypadków śmiertelnych, podobno omikron lata w powietrzu choć go nikt nie widział. Nie wiem komu mam wierzyć, chyba spytam mamy.

Milena
Milena
1 rok temu
Reply to  Hermenegilda

Znów tu sie produkujesz? Weź się puknij w czerep.

Hermenegilda
Hermenegilda
1 rok temu
Reply to  Milena

Z jakiego powodu, jakbyś szanownie określiła, mam się puknąć w czerep? Wiesz?, bo że znów się tu produkuję to nie powód.