Wydarzenia Bielsko-Biała

Bielsko: „Przyjdźmy wyrazić poparcie dla szykanowanych sędziów!”

Pod bielskim Sądem Okręgowym odbędzie się kolejna pikieta. Organizatorzy chcą „wyrazić poparcie dla sędziów szykanowanych za przestrzeganie prawa”.

Manifestację zaplanowano na 1 grudnia o 17.00. – Paweł Juszczyszyn, Olimpia Barańska-Małuszek, Krystian Markiewicz, Monika Frąckowiak, Alina Czubieniak, Waldemar Żurek oraz inne osoby, ich bliscy i współpracownicy odczuwają codziennie skutki represji wobec sędziów. To już nie są internetowe przepychanki, oratorskie popisy polityków z telewizorów, sprawy jakiegoś zamkniętego środowiska. To groźby, niszczenie ludzi, wymuszanie posłuszeństwa. Nierealne dla zwykłego człowieka sytuacje i bezpodstawne zarzuty, które mają jeden cel – zmusić nas wszystkich do posłuszeństwa. Bo kiedy politycy w całości opanują sądy nic ich nie powstrzyma przed narzuceniem każdej i każdemu swojej woli. Zdobycie i utrzymanie władzy. Tylko na tym zależy obecnie tym, którzy niszczą niezależnych sędziów. Pokażmy, że jesteśmy razem i się ich nie boimy! – apelują organizatorzy.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Czytający
Czytający
7 miesięcy temu

Z podawanych przez media informacje wynika, że to sędziowie szykanują!

Jan
Jan
7 miesięcy temu

Bzdurnych pomysłów Kasty ciąg dalszy

Karol
Karol
7 miesięcy temu

Na pewno Najsztub i Cimoszewicz będa

Rudy
Rudy
7 miesięcy temu

czy będzie ten alimenciarz z KOD-u????????

LEON
LEON
7 miesięcy temu

Czy to są Ci sędziowie od wyroku niejakiego Najsztuba co autkiem bez przeglądu i bez prawka jazdy przejechał na pasach staruszkę(w/g sądu zbyt gwałtownie w targła na pasy:)))

Piotr
Piotr
7 miesięcy temu

Biadolenie bez konkretów – czyli opozycyjne politykierstwo.

Tom
Tom
7 miesięcy temu

Żałosne …