Wydarzenia Bielsko-Biała

Bielsko: Samochód do wygrania

Samochód osobowy fiat 500 będzie główną nagrodą w loterii, jaką władze Bielska-Białej zorganizowały w tym roku, aby zachęcić osoby mieszkające i pracujące w stolicy Podbeskidzia, do rozliczania podatków właśnie w grodzie nad Białą.

Poza tym będzie można wygrać: skutery, rowery, smartfony, roboty kuchenne, karnety na pływalnię Aqua oraz vouchery na przejazd „Koleją Linową

Aby wziąć w niej udział należy wypełnioną deklarację PIT za rok 2017 złożyć w jednym z bielskich Urzędów Skarbowych, wskazując Bielsko-Białą jako miejsce zamieszkania. Następnie w okresie od 15 marca do 6 maja trzeba zgłosić swój udział w loterii, wypełniając formularz zgłoszeniowy. Można to zrobić za pośrednictwem Internetu www.loteriabb.pl lub osobiście wrzucając deklarację do urny „loteryjnej” znajdującej się w bielskim ratuszu (Biuro Obsługi Interesanta, plac Ratuszowy 6). Losowanie nagród przewidziane jest na 1 czerwca. Odbędzie się przed bielskim ratuszem przy okazji rozpoczynających się w tym czasie „Dni Bielska-Białej”.

 

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wydarzenia Bielsko-Biała

Bielsko: Samochód do wygrania

Władze Bielska-Białej – wzorem wielu innych samorządów – chcą zachęcić osoby mieszkające i pracujące w stolicy Podbeskidzia, aby rozliczały swoje podatki właśnie tutaj.

W tym calu ratusz zamierza zorganizować loterię z nagrodami. Braliby w niej udział ci, którzy rozliczając podatki za 2017 rok zadeklarowali, że są mieszkańcami Bielska-Białej. Na razie szczegóły tego przedsięwzięcia, nie są znane, choć podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej prezydent miasta uchylił rąbka tajemnicy i przyznał, że główną nagrodą w loterii ma być… samochód! Oprócz tako wspomniał o skuterze, rowerach i pomniejszych gadżetach. W ratuszu trwają jeszcze prace nad szczegółami tego przedsięwzięcia (zgodę na zorganizowanie loterii musi między innymi wyrazić Izba Administracji Skarbowej). Organizując loterię władze miasta mają nadzieję, iż osoby mieszkające w Bielsku-Białej, a rozliczające się z fiskusem w innych miastach zmienią zdanie i roczne zeznania podatkowe zaczną składać w bielskich urzędach skarbowych. Tym samym wzrosną dochody miejskiego budżetu z tytułu wpływów z podatku PIT.

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments