Wydarzenia Bielsko-Biała

Bielsko: Zmiany na Żywieckiej

Od poniedziałku, 15 lipca, zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu na ulicy Żywieckiej w Bielsku-Białej, polegająca na zamknięciu dwóch pasów ruchu w kierunku centrum – na odcinku od ul. Bolesława Prusa do ul. Gabrieli Zapolskiej.

Zamknięty będzie również wjazd z ul. Żywieckiej w ul. Marii Skłodowskiej-Curie (w obu kierunkach) oraz nie będzie możliwości wykonywania lewoskrętów z ul. Żywieckiej na skrzyżowaniu z ul. gen. Bora-Komorowskiego i Łagodną. Zachowana zostanie przejezdność z ulic: Juliana Tuwima, Maksyma Gorkiego i Ignacego Krasickiego do ul. Żywieckiej (tylko w jedną stronę).

Na czas robót wprowadzone zostaną następujące objazdy:
– do ul. gen. Bora-Komorowskiego z ul. Żywieckiej od strony Żywca ulicami Straconki i Leszczyńską,
– do ul. Łagodnej z ul. Żywieckiej od strony centrum ulicami Teofila Aleksandra Lenartowicza i Akademii Umiejętności,
– do ul. Marii Skłodowskiej-Curie z ul. Żywieckiej, z obu kierunków ulicami Teofila Aleksandra Lenartowicza i Akademii Umiejętności.

Jednocześnie wraz z wprowadzeniem nowej organizacji ruchu, przywrócona zostanie pełna przejezdność jezdni w kierunku Żywca na skrzyżowaniu z ul. PCK, na skrzyżowaniu z ul. Juliana Tuwima oraz na odcinku od ulicy Teofila Aleksandra Lenartowicza do ul. gen. Bora-Komorowskiego.

Nowa organizacja ma obowiązywać do października.

KB_ceny
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments