Wydarzenia Bielsko-Biała

Bielszczanie rozsmakowali się w czekoladzie. Słodki festiwal trwa!

Od wczoraj w Bielsku-Białej odbywa się prawdopodobnie najsłodsze wydarzenie na świecie. Na bielskim Rynku rozgościła się bowiem strefa łakoci związana z tegorocznym Festiwalem Czekolady. Działają food trucki i stoiska z rękodziełem. Prawie wszystko wykonane jest ze słodkości. Dziś bawiły się tutaj całe rodziny.

Od wczoraj na Rynku w Bielsku-Białej trwa Festiwal Czekolady i Słodkości. Liczni wystawcy prezentują i sprzedają swoje wyroby. Jest także strefa dla dzieci. Dziś pomimo przedpołudniowego deszczu wydarzenie przyciągnęło liczne grupy bielszczan.

Podczas festiwalu dostępne są wyłącznie wyroby najwyższej jakości, naturalne, unikalne i przeważnie wyrabiane ręcznie. Festiwalowe stoiska odwiedzać jeszcze jutro – od 10:00 do 18:00. Na miejscu z pewnością zastaniemy produkty czekoladowe w każdej formie, owoce w polewach oraz inne smakołyki.

W wydarzeniu, każdy znajdzie coś dla siebie i to bez względu na wiek. Młodsi uczestnicy festiwalu mają okazję uczestniczyć m.in. w czekoladowych warsztatach dla dzieci oraz wziąć udział w ciekawych grach i zabawach. Przez cały czas wolontariusze zbierają datki do puszek na rzecz fundacji Cząstka Ciebie.

Jutro w planie wydarzenia m.in. zabawy z wyplatanie kolorowych warkoczyków, bańki mydlane, malowanie muralu czekoladą, malowanie buziek oraz wielka fontanna czekolady z degustacją dla wszystkich.

google_news