Bielsko-Biała Cieszyn Czechowice-Dziedzice Kultura i rozrywka Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Bilety z rabatem dla grup na wielki, szkolny powrót! Rozpocznij rok szkolny z Energylandią!

Rok szkolny ruszył z pełną parą. Powrót do szkolnych ławek nie musi kojarzyć się tylko z nauką, a już od początku roku szkolnego można zadbać o dobre nastawienie i uśmiechy uczniów, dzięki promocji przygotowanej przez Energylandię: – 10 zł na wszystkie bilety z oferty szkolnej! Specjalna oferta edutainment, połączenie nauki z zabawą, niesamowite wspomnienia i dodatkowe benefity, a to wszystko w jednym miejscu, w jeszcze niższej cenie! Zobacz, dlaczego warto wybrać Energylandię właśnie teraz!

-10 zł na bilety szkolne, czyli edukacja i zabawa dla każdego!

Każdy wie, że dzieci nie lgną do nauki i książek z takim zafascynowaniem, jak do zabawy. Energylandia jest tego idealnym rozwiązaniem, które łączy niesamowite emocje, zabawę i wspomnienia z nauką w innym, niespotykanym wydaniu. Teraz wszystko to dostępne będzie w jeszcze niższej cenie! Promocja na szkolne bilety obowiązywać będzie do 16 września. W tych dniach wszystkie bilety z oferty szkolnej zakupić można będzie w cenie niższej o 10 zł w kasach biletowych. Promocyjne bilety wykorzystać będzie można w dniach obowiązywania promocji, zgodnie z kalendarzem otwarcia parku, po wcześniejszej rezerwacji.

Wybierając Energylandię jako kierunek wycieczki szkolnej, otrzymujemy w cenie jednego biletu wstępu dostęp do wszystkich atrakcji Parku Rozrywki, największego odkrytego aquaparku w Polsce, ale co najważniejsze przy szkolnej wycieczce, do licznych pokazów edukacyjnych, dedykowanych szkołom! Pokazy te w przyjazny sposób dostarczają wiedzy z zakresu fizyki, chemii, historii, a nawet tańca, łącząc przyswajaną wiedzę z niewiarygodną radością! Oferty szkolne dopasowane są do wszystkich grup wiekowych, dzięki czemu zarówno przedszkolaki, uczniowie klas młodszych, jak i starsza młodzież wyjedzie stąd bogatsza o niesamowitą wiedzę, a także niezapomniane wspomnienia, umilające powrót do szkolnych ław!

Baw się nauką z Energylandią!

W Parku roller coasterów nr 1 w Europie nauka to nie tylko książki, to dosłownie przeżycia odczuwalne na własnej skórze! Lekcje fizyki i matematyki nie opierają się tu na przykładach książkowych, ale na otoczeniu, czyli największych i najszybszych roller coasterach, karuzelach i atrakcjach znajdujących się na terenie 70 hektarów! Wizyta w Planetarium czy Teatrze na pokazie „Laboratorium Szalonego Naukowca” oraz liczne materiały edukacyjne pomogą w rozumieniu wielu niesamowitych i ekscytujących faktów naukowych, a 123 atrakcje parku zadbają o wspomnienia każdego gościa, bez względu na ich wiek! Dodatkowo, Park w ramach oferty szkolnej przygotował przykładowe lekcje fizyki, matematyki, a także rebusy i łamigłówki dla najmłodszych, które bezpłatnie pobrać może każdy ze strony internetowej znajdującej się Tutaj. Sprawią one, że nabyta w Parku wiedza pozostać będzie mogła na dłużej z każdym Gościem, a wizyta w Energylandii owocować będzie przez następne lata w wiedzę i niespotykane wspomnienia!

Dodatkowe benefity w promocyjnej cenie

Obniżona cena, mnóstwo atrakcji i pociąg do nauki to nie wszystko co czekać będzie na grupy szkolne do 16 września w Energylandii. Mimo obniżonej ceny, nie brakuje dodatkowych benefitów dla grup, które obejmują między innymi gratisowy poczęstunek plus napoje oraz kawę i herbatę dla opiekunów! By uniknąć dodatkowych kosztów, jeden opiekun na 10 podopiecznych cieszyć może się wszystkimi atrakcjami za złotówkę, a kierowca autokaru po zaparkowaniu na bezpłatnym parkingu wchodzi na teren parku zupełnie za darmo! Na 70 hektarowym terenie Energylandii znajduje się również ponad 60 punktów gastronomicznych, z których kilka oferuje specjalne menu tylko dla grup szkolnych, w specjalnych cenach! Wycieczki odnajdą na miejscu niemalże 30 interaktywnych gier i zabaw oraz 6 różnych stref rozrywki, które dostarczą każdemu moc niesamowitych wrażeń, a bezpieczeństwo podczas zabawy zapewnią liczne atesty, certyfikaty oraz odpowiednio przeszkolona kadra!

Winter Kingdom w Energylandii od 26 listopada

Jeśli uważacie, że wrzesień nie jest odpowiednim czasem na wycieczkę, to nic straconego! W tym roku park ponownie otwarty będzie również zimą, oferując moc atrakcji w otoczeniu białego puchu i kolorowych lampek! Warsztaty dekorowania pierników to świetna okazja na ćwiczenie zdolności manualnych, a spotkanie z Mikołajem oraz wizyta w Parku Świateł przyniesie dzieciom równie niesamowite wrażenia! Wybierz najbardziej odpowiedni termin, zarezerwuj wycieczkę szkolną już dziś i przekonaj się jak niesamowita i owocna może być nauka w Energylandii!

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments