Sport Cieszyn

Ustroń: Zagrali dla Grześka

Przeszło 100 zawodników z 11 drużyn wzięło udział w  „Charytatywnym turnieju piłkarskim o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Cieszynie”. Zebrano ponad 22 tysięcy złotych na rehabilitację Grzegorza Szczypki- policjanta ze Strumienia.

4 września na murawie boiska Klubu Sportowego Kuźnia w Ustroniu nie brakowało emocji i ducha sportowej rywalizacji.  11 drużyn stanęło w szranki, aby zagrać dla Grzegorza Szczypki, policjanta, który w minionym roku ciężko zachorował. Choć lekarze początkowo nie dawali mu większych szans na przeżycie to Grzegorz nie poddał się. Wraz z rodziną rozpoczął walkę o zdrowie. W tych zmaganiach potrzebna jest jednak pomoc.

I tak impreza została zorganizowana została dzięki zaangażowaniu i współpracy wielu ludzi dobrej woli, wspieranych przez sponsorów oraz Urząd Miasta w Ustroniu. Ostatecznie na podium stanęli Państwowa Powiatowa Straż Pożarna z Cieszyna, Komisariat Policji w Zebrzydowicach i Komisariat Policji w Skoczowie.  Puchary, i nagrody zwycięzcom wręczył osobiście Komendant Powiatowy Policji w Cieszynie insp. Jacek Stelmach oraz bohater wydarzenia Grzegorz Szczypka.

Dzięki ofiarności uczestników turnieju zebrano ponad 22 872 zł na pomoc i rehabilitację dla Grzegorza.

google_news
Studio_projektowe_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments