Wydarzenia Bielsko-Biała Cieszyn

Błachowicz na cieszyńskim rynku. Spotkanie z mistrzem

Nasi Czytelnicy 27 września mogli przeczytać o mistrzowskiej walce Jana Błachowicza, Księcia Cieszyńskiego. Choć teraz wypada nazywać jednego z najbardziej rozpoznawalnych cieszyniaków “Królem”.

Dla naszej redakcji to też tak jakby zdobycie mistrzostwa świata… Redaktor Artur Jarczok, który od ponad dekady towarzyszy Cieszyńskiemu Królowi we wszystkich wzlotach i upadkach, znów będzie miał okazję stanąć oko w oko z Janem Błachowiczem. I nie tylko on! 9 października odbędzie się spotkanie mistrza UFC z fanami na cieszyńskim rynku. To piękne zwieńczenie wspólnej przygody redaktora naczelnego portalu beskidzka24.pl i dziennikarza „Głosu” oraz “Kroniki Beskidzkiej”, który poprowadzi spotkanie z fighterem.

Świętowanie sukcesu zaplanowano na 17.00. Szykuje się nie lada gratka dla wszystkich kibiców, bo nie zabraknie też czasu, by zgarnąć autograf i ustrzelić wspólne zdjęcie (obowiązuje dystans społeczny między uczestnikami wydarzenia lub obowiązek zakrywania ust oraz nosa).

Do zobaczenia na cieszyńskim rynku i pamiętajcie, żeby zrobić należyty hałas, kiedy Janek pojawi się na scenie!

🔥🔥🔥 Co za piątek przed nami! 🤩9 października o godz. 17:00 na Rynku w Cieszynie odbędzie się spotkanie mieszkańców…

Opublikowany przez Cieszyn robi wrażenie Poniedziałek, 5 października 2020

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zeno
Zeno
4 miesięcy temu

Na after party Janek zaprasza do baru u Ryśka

Hermenegilda
Hermenegilda
4 miesięcy temu
Reply to  Zeno

Nie przyjdę. W minionych czasach prowadzony był objazd znanych ludzi, w B-B, umożliwiono wyjście na trasę zakładom pracy, szkołom, trzeba było machać chorągiewkami podczas przejazdu Gagarina z Tiereszkową.