Żywiec Przygarnij mnie

Blindzia widzi sercem

Fot. Beata Stekla

Blindzia to już prawdziwa psia starowinka – ma około 12- 13 lat. Do tego suczka nie widzi, a jej oczy wymagają szczególnej uwagi, ze względu na skłonność do stanów zapalnych spojówek. Psinka znalazła azyl w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Żywcu, ale nawet najlepsza tego rodzaju placówka nie zastąpi jej własnego domu.

W nieznanym sobie miejscu wpada na różne przedmioty, ale kiedy zorientuje się rozkładzie pomieszczenia problem ten znika. Blindzia generalnie szybko adoptuje się do nowych warunków. Jest też w dobrej kondycji ogólnej. Bardzo łaknie kontaktu z człowiekiem, chce być głaskana i jest bardzo ufnym pieskiem. Lubi wychodzić na spacery, choć chodzenie na smyczy niezbyt jej wychodzi. Suczkę w schronisku zaszczepiono, odrobaczono, zaczipowano i wysterylizowano.

Żywieckie przytulisko mieści się na terenie spółki Beskid Żywiec przy ulicy Kabaty 2. W tygodniu zaprasza chętnych do adopcji między 9.00 a 14.30, w soboty od 9.00 do 12.00. Telefon: 694 475 951, e-mail: schronisko@beskid-eko.pl, strona internetowa: beskid-eko.pl, Facebook: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Beskid Żywiec.

TAURON
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mustang
Mustang
10 miesięcy temu

Ja wiem co z nim trzeba zrobić, żeby się dłużej nie męczył.