Wydarzenia Żywiec

BNI Partners otwiera podwoje w Żywcu

BNI (z ang. Business Network International lub Institute) powitało nową grupę – BNI Partners z Żywca. To druga – po BNI Beskid grupa powstała na Podbeskidziu. Na starcie należy do niej już 33 członków, którzy będą wzajemnie wspierać się w biznesie i rozwijać firmy poprzez przekazywanie sobie rekomendacji.

– Gratulacje składamy dyrektorowi regionalnemu Krzysztofowi Dudkowi oraz dyrektorowi asystującemu Klaudii Matlak-Dudek – w imieniu grupy za zaangażowanie i skuteczne działanie dziękuje przedstawicielom BNI Kamila Wojtaszek, która od samego początku koordynowała działania żywieckiej grupy.

– Na pierwszym spotkaniu były tylko trzy osoby. Przedstawiliśmy im koncepcję działania. Co może im dać przynależność do grupy i w jaki sposób wpłynąć na rozwój ich biznesu. Chodzi też o to, by pieniądze nie wypływały poza region lecz pozostały na lokalnym żywieckim rynku. Tworzenie grupy trwało około sześciu miesięcy, ale poświęcony na to czas i wysiłek już zaowocował 33 członkami, którzy na otwarcie zaprosili ponad dwustu przedsiębiorców. Myślę, że niektórzy z zaproszonych już niebawem wzmocnią grupę – mówi Klaudia Matlak-Dudek.

– By trafić do grupy trzeba być przede wszystkim rzetelnym przedsiębiorcą, następnie zostać zaproszonym na spotkanie i wypełnić deklarację. By zachować klauzulę niekonkurencyjności, w grupie może być tylko jeden przedstawiciel danej branży. O tym więc, która to będzie firma decyduje zasada pierwszeństwa – dodaje Kamila Wojtaszek.

Spotkania żywieckiej grupy BNI Partners odbywać się będą w regularnie – w każdy czwartek o 6.30 – w restauracji Stary Dwór przy ul. Ks. Pr. St. Słonki 22 b w Żywcu.

Informacji udziela Biuro Regionalne BNI: Joanna Cieślar, tel. 888 666 320 oraz Kamila Wojtaszek, tel. 570 570 333.

 

google_news
Energylandia - praca 2023
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments