Wydarzenia Bielsko-Biała Czechowice-Dziedzice Wadowice

“Bóg nie opuścił Międzybrodzia”. Nowa Kronika wraca do głośnego tematu

W nowym wydaniu “Kroniki” czytelnicy znajdą echa bulwersującej afery ujawnionej przez lokalny tygodnik w ubiegłym tygodniu. Parafianie z Międzybrodzia wreszcie – po latach – usłyszeli oficjalny komentarz kościelnych hierarchów w sprawie swojego byłego proboszcza.

“Bóg nie opuścił Międzybrodzia” – te słowa wybrzmiały najmocniej w liście biskupa bielsko-żywieckiego Romana Pindla, odczytanym przez biskupa pomocniczego Piotra Gregera. I to one znalazły się na okładce najnowszego numeru “Kroniki”. A w środku analiza tego, co działo się po publikacji naszego artykułu oraz artykułów, które ukazały się w innych mediach, oraz nowe fakty, do których dotarli dziennikarze “Kroniki”.

Ponadto w lokalnym tygodniku między innymi: relacja z frontu walki z pandemią: tym razem od środka, z domu pomocy, który – w tych czasach – sam potrzebuje pomocy; po bielskich drogach jeżdżą elektryczne autobusy, ale na razie to tylko testy – kiedy i co z tego wyniknie; Beskidzka Droga Integracyjna ma powstać za dziesięć lat; piłkarze TSP po thrillerze w Białymstoku podejmą Raków Częstochowa.

Ponadto w “Kronice” Wasi (to znaczy Czytelników) czworonożni pupile na zdjęciach oraz dodatek motoryzacyjny, a w nim między innymi o tym, jak przygotować samochód na chłodne dni.

Zapraszamy do lektury! “Kronika” jest dostępna m.in. w kioskach, salonikach prasowych, hipermarketach i na stacjach benzynowych. E-wydanie można zakupić TUTAJ

 

E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments