Wydarzenia Bielsko-Biała

Bogdan Kłys nie jest już prezesem Podbeskidzia. Jego stanowisko zajął bielski biznesmen

Dziś rano zebrała się rada nadzorcza spółki TS Podbeskidzie, która podjęła uchwałę o odwołaniu prezesa Bogdana Kłysa. Nowym prezesem klubu został Krzysztof Przeradzki. To bielski biznesmen, który prowadzi działalność deweloperską.

Posiedzenie rady nadzorcza spółki nadal trwa, ale komunikat w związku ze zmianą prezesa opublikowało Podbeskidzie. – Rada nadzorcza podjęła uchwałę o odwołaniu z dniem dzisiejszym, pana Bogdana Kłysa z funkcji prezesa zarządu. Jednocześnie rada nadzorcza podjęła uchwałę o powołaniu pana Krzysztofa Przeradzkiego, na prezesa zarządu spółki TS Podbeskidzie – brzmi opublikowany komunikat.

Bogdan Kłys funkcję prezesa pełnił od grudnia 2018 roku, gdy wybory samorządowe wygrał prezydent Jarosław Klimaszewski i zawązana została koalicja z Januszm Okrzesikiem – Kłys był pełnomocnikiem finansowym komitetu wyborczego Niezależnych.BB. Na stanowisku zastąpił wtedy Edwarda Łukosza.

Kim jest Krzysztof Przeradzki? 64-latek jest prezesem i jedynym wspólnikiem bielskiej spółki Adamex. Jej podstawową działalnością jest wznoszenie budynków – spółka realizuje inwestycyje deweloperską w jednej z dzielnic Bielska-Białej. Kandydat na nowego prezesa miał wskazać wiceprezydent Piotr Kucia.

bak

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
paweł
paweł
5 dni temu

taki był ładny … złodzi… … sory miało być z łodzi

rządzi się
rządzi się
2 miesięcy temu

Odwołano i powołano bez uzasadnienia?