Wydarzenia Wadowice

Boisko jak z obrazka

Fot. Archiwum UG w Tomicach

Ponad 30-letnie boisko obok Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Tomicach przestało istnieć.

Miejsce dziurawego asfaltu zajęła sztuczna trawa, zamontowano nowe bramki, piłkochwyty oraz wyremontowano trybuny, dzięki czemu powstał obiekt doskonale nadający się do organizacji imprez sportowych masowych.
– W 2017 r. rozpoczęliśmy przebudowę infrastruktury sportowo-rekreacyjnej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Tomicach – informuje wójt Tomic Witold Grabowski. – W 2018 r. oddaliśmy do użytku plac zabaw. W tym roku Sejmik Województwa Małopolskiego przyznał nam kolejne środki na wymianę starej, asfaltowej nawierzchni na nową, bezpieczną. Krok za krokiem realizujemy projekt całkowitej zmiany tego terenu, by stał się on miejscem przyjaznym dla naszych mieszkańców – podkreślił włodarz.

4
Skomentuj

avatar
2 Komentarzy
2 Odpowiedzi
0 Śledzących
 
Najwięcej odpowiedzi
Najgorętsze komentarze
4 Komentarzy
DariuszObserwatorDariuszDariusz Ostatnio komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Dariusz
Gość
Dariusz

Jeśli wójt tego nie mówi, może powiedzą inni czego oczekują.

Dariusz
Gość
Dariusz

Aktualność jest sprzed 10 dni. Chwała za boisko, pasowałoby napisać co jest jeszcze do zrobienia oprócz boiska dla całkowitej zmiany tego terenu.

Obserwator
Gość
Obserwator
Dariusz
Gość
Dariusz

Nie na tym polega pełna informacja aby wklejać przez komentujących linki. Nie do końca kompletne. Pan redaktor odstawił lipę ograniczając się do niepełnej informacji wójta i przytoczenia niepełnych zdjęć z gminy.