Bielsko-Biała Sport Cieszyn Czechowice-Dziedzice Żywiec Sucha Beskidzka Wadowice Oświęcim

Bonusy bukmacherskie dla stałych klientów – jak je otrzymać?

Bonusy bukmacherskie najczęściej kojarzymy z promocjami kierowanymi do nowych klientów. Faktem jest, że firmy trochę zaniedbują wiernych graczy. Mimo to da się znaleźć w internecie atrakcyjne programy bonusowe dla stałych klientów.

Najlepsze bonusy bukmacherskie dla stałych klientów

Każdy miłośnik zakładów bukmacherskich wie, że jako nowy klient może liczyć na bonus od depozytu, bonus bez depozytu i zakład bez ryzyka. Niestety te zakłady są niemal wyłącznie zarezerwowane dla osób, które dopiero zakładają konto gracza na danej stronie. Oczywiście nie jest to żadna reguła, bo niekiedy stali klienci mogą również skorzystać z któregoś z tych trzech wymienionych bonusów bukmacherskich. Sprawdź stronę najlepsibukmacherzy.com aby poznać lepiej świat promocji oferowanych przez firmy bukmacherskie.

Najlepsze promocje bukmacherskie adresowane do stałych graczy przyjmują najczęściej postać programów lojalnościowych. Z założenia, tego typu promocje mają za zadanie zatrzymać klientów na dłużej. W końcu ich obecność pozwala budować zaangażowanie i przywiązanie do marki wśród osób stale odwiedzających te same strony.

Skupmy się teraz bliżej na promocjach bukmacherskich adresowanych do stałych klientów — takich, którzy regularnie od kilku lat odwiedzają strony z zakładami.

Priorytetowa obsługa

Wielu czołowych bukmacherów w ramach wdzięczności za korzystanie z usług, oferuje stałym klientom pierwszeństwo na etapie komunikacji z działem wsparcia. Oznacza to, że typerzy nie muszą czekać w kolejce na rozmowę z asystentem.

Tego typu bonus bukmacherski ma sporą wartość. Każdy, kto choć raz próbował się skontaktować z infolinią bukmachera wie, że bywa to trudnym zadaniem.

Dodatkowa pula zakładów

Nie jest to żadną tajemnicą, że stali klienci często mają szersze możliwości obstawiania meczów. U wielu bukmacherów jest im oferowana dodatkowa pula zakładów, które mają atrakcyjne stawki. To wszystko sprowadza się do hasła: im więcej obstawiasz, tym czekają na Ciebie wyższe wygrane.

Bonusy bukmacherskie dostępne tylko dla stałych graczy

Zdarza się (choć niezbyt często), że firmy najbardziej lojalnym graczom udostępniają specjalną pulę bonusów — niewidoczną dla pozostałych graczy. To są właśnie te rzadkie sytuacje, w których stały gracz może skorzystać z zakładu od depozytu lub zakładu bez ryzyka. Z uwagi na fakt, że promocje te są szalenie atrakcyjne, firmy zakłady te oferują głównie przyszłym klientom, aby ich zachęcić do swojej oferty.

Udział w wydarzeniach

Firmy bukmacherskie niekiedy organizują różnego rodzaju wydarzenia. Przy okazji tego typu uroczystości, stali klienci otrzymują wstęp na takie zamknięte imprezy. Nie jest to może najlepszy bonus bukmacherski, ale dla osoby, która żyje zakładami, powinno być to ciekawym doświadczeniem.

Niekiedy też można wygrać bilet na ważny mecz piłkarski. Niektóre firmy organizują coś w rodzaju konkursu dla swoich klientów. Osoba, która najwięcej zbierze punktów w rywalizacji z innymi typerami, otrzyma bilet na ważne spotkanie, np. finał Ligi Mistrzów.

Bonus afiliacyjny

Tego typu promocje bukmacherskie są kierowane zarówno do nowych klientów, jak i osób, które stale odwiedzają strony z zakładkami. Ich istota polega na nagradzaniu typerów za rejestrację nowych graczy na stronie bukmachera. Programy afiliacyjne są popularną formą marketingu praktycznie w każdej branży — nie tylko w zakładach online.

Aby sprawdzić, czy dana firma prowadzi program afiliacyjny, wystarczy w Google wpisać hasło “program afiliacyjny” i dodać nazwę danego bukmachera. Na pewno od razu pojawi się strona, na której będziesz mógł się zapisać do tego typu promocji.

Warto zapoznać się z regulaminem takiej promocji — każda ma swój regulamin, który definiuje, kiedy możesz przystąpić do programu.

Warunki upoważniające do korzystania z programów lojalnościowych u bukmachera

Możliwość korzystania z promocji bukmacherskich dla stałych klientów jest zarezerwowana dla najwierniejszych graczy. W końcu tego typu bonus byłby kompletnie pozbawiony sensu, gdyby firmy przyznawały go niemal każdemu.

Trzeba pamiętać o jednej różnicy, która pojawia się na etapie przystępowania do bonusu bukmacherskiego u poszczególnych buków. Część firm automatycznie kwalifikuje daną osobę do udziału w promocjach bukmacherskich. Pozostałe wymagają przygotowania wniosku o udział w programie lojalnościowym. Warto więc na wstępie zapoznać się z warunkami obowiązującymi w danym programie lojalnościowym.

Skupmy się teraz na konkretnych warunkach dotyczących bonusów bukmacherskich, które najczęściej spotyka się na popularnych stronach z zakładami.

Regularność gier

Najczęściej każda promocja bukmacherska, której adresatami są klienci regularnie obstawiający mecze, ma jasno zdefiniowane wymogi w odniesieniu do liczby zakładów, które trzeba obstawić. Bez wchodzenia w szczegóły — najlepsze promocje bukmacherskie są kierowane do osób, które naprawdę często wchodzą na strony i typują mecze.  Na szczęście większość osób ze środowiska to zarówno fani sportu, jak i bukmacherki. Częste obstawianie nie jest problemem.

Rejestracja konta

Ten punkt pewnie jest oczywistością, ale warto wspomnieć, że osoby chcące wziąć udział w bonusach bukmacherskich dla stałych klientów, muszą założyć konto u danego buka. Zanim będzie można skorzystać z promocji dla stałych graczy, najpierw pojawi się okazja do zgarnięcia bonusów powitalnych.

Minimalny próg depozytu

Zdarza się, że warunkiem uczestnictwa w bonusie bukmacherskim jest konieczność wpłaty określonej sumy na konto gracza. Znów trzeba się odwołać do regulaminów promocji — one definiują jak duża powinna być ta kwota.

Jak widać, operatorzy oferują także stałym klientom bonusy bukmacherskie. Choć nie są tak atrakcyjne jak programy powitalne, to warto po nie sięgać. Zwłaszcza przy okazji dużych imprez sportowych. Gdzie emocje sportowe można połączyć z radością, jaką dają wysokie wygrane.

 

Materiał partnerski

google_news