Porady i inspiracje

Branding twojej marki

Studio brandingowe Agenza zapewnia kompleksowe usługi z zakresu kreowania wizerunku i marketingu dla każdej marki oraz branży. Pomimo że siedziby Agenzy mieszczą się w Szczecinie i Gryficach, nie przeszkadza to firmie w świadczeniu kompleksowych usług dla klientów z całej Polski, czy nawet Europy.

Agenze tworzą profesjonalni graficy, projektanci i specjaliści z różnych dziedzin oraz dyscyplin. Otwarte umysły, które stale dążą do rozwoju swoich umiejętności i kwalifikacji, a przez to, do rozwoju klientów i brandów, które powierzyły w ich ręce zaprojektowanie swojego sukcesu. Profesjonale podejście do projektowania i podążanie za najnowszymi trendami znajduje potwierdzenie w członkostwie w Stowarzyszeniu Twórców Grafiki Użytkowej STGU. Niezależnie czy marka ma być zbudowana od podstaw, czy w grę wchodzi rebranding i zaproponowanie nowych rozwiązań dla marki – Agencja Agenza będzie odpowiednią ekipą do tego zadania. Zdeterminowany zespół odważnie tworzy oryginalną tożsamość, która pozwala na zwiększenie zasięgów każdej firmy. Projekt identyfikacji wizualnej, obsługa profili społecznościowych czy sklepów internetowych nie mają przez Agenzą tajemnic. Szerokie i profesjonalne podejście do fotografii, pozwala na tworzenie świetnych zdjęć. Retusz, obróbka i przygotowanie do druku, pozwalają fachowo wykorzystać je w zależności od potrzeb klienta. Pieczołowicie zaprojektowane wizytówki, papiery firmowe i wszelkiego rodzaju akcydensy, pokazują z jak dużą dbałością o detal można tworzyć oraz jak dużą rolę ten detal odgrywa w wielkich założeniach i kampaniach.

Główna specjalizacja agencji Agenza to, między innymi, budowa marki od podstaw. Zaczynając od nazwy i projektowania znaku, studio jest w stanie świadomie wykreować unikatowy wizerunek. Opracowanie całej strategii marketingowej od podstaw, pozwoli na efektywne i świadomo działania marketingowe w późniejszych etapach. Ważne, by logo było czytelne w różnych skalach. Znajdzie się zarówno na niewielkich wizytówkach, stronie internetowej czy rollupie. Ponadczasowy, oryginalny i atrakcyjny wizualnie znak marki, nie tylko zapadnie na długo w pamięć, ale także może wyznaczyć zupełnie nowy kierunek i trend dla całej branży. Nazwa firmy powinna jednoznacznie kojarzyć się z branżą w której działa firma. To trudne zadanie, biorąc pod uwagę obecny przesyt mediów, ale nie jest to zadanie niemożliwe. Agencja Agenza przeprowadzi firmę przez cały proces identyfikacji wizualnej i wykona projekty wszelkich form grafik użytkowych w zależności od potrzeb klieanta. Od wizytówek, plakatów, przez wszelkie druki akcydensowe po duże formy reklamowe. Nawet w przypadku firm, które nie mają zbytniej konkurencji na rynku, warto zadbać o takie aspekty. Tym bardziej, że taka firma może wykorzystać swoją przewagę by zapaść w pamięć u większej ilości odbiorców i stać się symbolem swojej branży.

Ponadto, Agenza oferuje zaprojektowanie od podstaw, interesujących stron i witryn internetowych. Strona WWW, w obecnych czasach, jest absolutną podstawą. To poniekąd wizytówka w sieci, która ma większe pole do popisu od analogowej wizytówki. Doświadczony projektant umiejętnie stworzy czytelną i intuicyjną stronę, która pozwoli zwiększyć zasięgi firmy, pozyskać nowych klientów. Posiadanie witryny w sieci, morze poprawić ogólne funkcjonowanie firmy, mogą tam się znaleźć ważne informacje, formularze kontaktowe, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i wiele innych. Odciąży to pracowników i poprawi płynność wszystkich procesów zachodzących w przedsiębiorstwach. Warto polegać na profesjonalistach, którzy będą potrafili zaproponować intuicyjne rozwiązania i atrakcyjne projekty zgodne z najnowszymi trendami i możliwościami. Strony internetowe stworzone w studio Agenza oferują pełną responsywność, na wszystkich urządzeniach: desktopy, laptopy, tablety czy smartfony, oraz pełną optymalizację strony pod kątem płynnego działania. Kompleksowe usługi dotyczą również stałego nadzorowania funkcjonowania witryny, naprawa wszelkiego rodzaju usterek, aktualizacja, stały rozwój i wdrażanie najnowszych rozwiązań. Agenza zadba także pozycjonowanie w Google i opracuje perfekcyjny wizerunek firmy w sieci.

Technologia i internet, obecnie, kształtują i wymuszają określone strategie marketingowe. Baner reklamowy, bądź ulotka mogą nie wystarczyć. Otwiera to jednak duże pole możliwości przed firmami, które mogę zaprezentować swoje usługi na sposoby które nie były jeszcze możliwe parę lat temu. Tym samym, możliwe jest pozyskanie całkiem nowego grona klientów – także tych międzynarodowych (w zależności od specjalizacji firmy). Na tak kompleksowe i nowoczesne usługi w zakresie marketingu, można liczyć w Agencji Agenza. Zespół doświadczonych projektantów, o szerokiej, analitycznej i marketingowej wiedzy zaproponuje złożone rozwiązania oraz pomoże wdrożyć je w życie. Każdy przedsiębiorca może również liczyć na profesjonalne zapoznanie i wdrożenie w te nowoczesne mechanizmy reklamy. Profile w mediach społecznościowych okazują się być przez ostatnie lata, zaskakująco sprawnym narzędziem do marketingu. Agenza specjalizuje się w prowadzeniu profili na Instagramie oraz Facebook. Wiedza poparta doświadczeniem i stałym rozwijaniem się oraz poszerzaniem kompetencji w tym temacie, pozwala opracować pozytywny wizerunek każdej firmy i promocje każdego produkty, czy też miejsca. Świadomy content marketing to potężne narzędzie w rękach każdego przedsiębiorcy. Budowa marki w mediach społecznościowych opiera się głownie na budowaniu społeczności wokół profilu. Pozwala to nawiązać i zbudować bezpośrednią relacje z klientem, a nie jedynie na dystansowanie się od niego. Należy pamiętać, że jest to bardzo czasochłonne zadanie i taka kampania jest długofalowa, wymaga wiedzy i doświadczenia by była skuteczna. Choć dodać post na Instgramie i Facebooku potrafi każdy, to nie każdy będzie wstanie trafić w algorytm, albo zwiększyć ruch na profilu. Warto skorzystać z profesjonalistów którzy nadarzają za szybko zmieniającymi się trendami i technologiami. Tylko tak można liczyć na sukces, a poświęcając mało czasu i mało zaangażowania można bardzo szybko zmarnować potencjał tych nowoczesnych kanałów rozwoju marki.

Fotografia jest bardzo ważna z punktu widzenia reklamy. Przykładowo, można przeprowadzić sesje zdjęciową w przestrzeni i siedzibie firmy. Pozwoli to zaprezentować markę od kuchni, pokazać jej ludzką i bardziej codzienną twarz – zgodnie z trendami nawiązywania bardziej bezpośredniej relacji z klientem, a nie jedynie bezosobowej transakcji. Tak powstałe zdjęcia mogą trafić na stronę internetową czy, z równym powodzeniem, można je wykorzystać w mediach społecznościowych, oraz bardziej analogowych mediach. Jest to też możliwość na bardziej artystyczne i koncepcyjne podejście do reklamy, oraz do samego kreowania wizerunku. Niejednokrotnie przestrzenie zakładowe, biura, ciekawy wystrój, industrialne detale architektoniczne to po prostu gratka dla fotografa, który z pasją i zaangażowaniem podejdzie do tematu. Agenza pomoże również wykonać świetne ujęcia mieszkań – idealna oferta dla agencji nieruchomości, jak i osób po prostu chcących sprzedać swoje mieszkanie szybko i z zyskiem. Fotografia produktowa, to świetny sposób na najprostszą z możliwych reklam. Nic tak nie zwiększy sprzedaży jak profesjonalne zdjęcie produktu. Agenza, poza profesjonalnym sprzętem fotograficznym, w pełni wyposażonym studiem i rozbudowanym oprogramowaniem graficznym, zadba o aranżację i retusz. Ponadto doświadczony fotograf doradzi i zaproponuje najlepsze rozwiązania. Doskonałe jakościowo zdjęcia będą idealne zarówno do wykorzystania w internecie, jak i mogą trafić na wszelkie inne nośniki jak bilbordy czy rollupy. W pełni wyposażone studio fotograficzne pozwoli na stworzenie nawet najbardziej wymagających przestrzennych packshotów.

Studio oferuje także szereg rozwiązań dla sklepów i sprzedawców. Zarówno obsługę stacjonarnych sklepów, które wymagają bardziej klasycznych mechanizmów marketingowych, jak i sprzedawców internetowych, potrzebujących wsparcia i doświadczenia w prowadzeniu sklepu w sieci. Agenza oferuje profesjonalne sesje produktowe, stworzenie sklepu internetowego od podstaw i jego kompleksowe prowadzenie oraz obsługę. Wdroży także początkujących przedsiębiorców, zapoznając ich z najwygodniejszymi i najbardziej opłacalnymi rozwiązaniami, prowadzenia sklepu internetowego.

Skuteczna budowa marki, brandingu i content marketingu, jest już widoczna w samej koncepcji studia Agenza. Agencja na swoim przykładzie, najlepiej pokazuje swoje możliwości i umiejętności. Nowoczesny logotyp, przejrzysta, w pełni responsywna i świetnie zoptymalizowana strona internetowa to jedynie przedsmak tego co mogą zaproponować swoim klientom. Warto zapoznać się z rozbudowanym portfolio Agenzy, które potwierdza ich profesjonalizm. Bardzo zróżnicowany dorobek świadczy o wszechstronności i odważnym oraz ambitnym zarządzaniu swoją własną firmą. Nie wszystkie studio reklamowe, z równym sukcesem, potrafią podejść do różnorodnych tematów i klientów.

KB_autobus
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments