Wydarzenia Cieszyn

brokat premierowo z singlem “pochowajcie mnie”. To nowe muzyczne oblicze Sabiny Brody

,,pochowajcie mnie” to premierowy singiel alternatywnego projektu brokat. Przenikliwy tekst i emocjonalne brzmienia elektroniki tworzą atmosferę, która przemówi do każdego słuchacza. Premiera utworu oraz teledysku miała miejsce 1 grudnia.

fot. zdjęcie nadesłane

fot. zdjęcie nadesłane

Utwór jest opowieścią historii dziewczyny, która po odrzuceniu przed ołtarzem, postanawia zrobić coś… ekstremalnego.

Za warstwę muzyczną odpowiedzialni są Sabina Broda oraz Arkadiusz Nor Strzępa – duet, którego nikt się nie spodziewał, a każdy potrzebował. Totalnie niespodziewana współpraca uruchomiła lawinę nie do zatrzymania, a pierwszym jej efektem jest debiutancki singiel, czyli właśnie ,,pochowajcie mnie”. Tekst utworu napisała Sabina Broda.

Genialnymi zdjęciami do teledysku oraz postprodukcją zaopiekował się Patryk Radwański z MAMYTOSTUDIO. Ujął piosenkę w obrazie z ogromną wrażliwością, cierpliwością i szacunkiem do warstwy muzycznej, dzięki czemu jest ona dużo wyraźniejsza i jeszcze bardziej emocjonalna. Zdjęcia do teledysku realizowane były w Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Bielsku-Białej oraz cygańskim lesie. Przechodnie, którzy zauważyli, że na miejscu coś się kręci, nie kryli zainteresowania, ale też zdziwienia.

Nęcące w tym utworze są nieoczywiste rozwiązania i moc nieodkrytych dotąd połączeń – delikatny wokal Sabiny w połączeniu z intensywnymi synthami daje prawdziwą bombę emocjonalną.

Czym jest brokat?

To świeże dźwięki flirtujące ze słowem. To muzyczna ekstrawagancja i tajemnica. To odrobina mroku i pełnia smaku.
Muzycznie projekt sięga po inspiracje między innymi elektroniczną sceną ukraińską czy (nie tylko elektroniczną) islandzką.
Nęcące są nieoczywiste rozwiązania i moc nieodkrytych dotąd połączeń.

Projekt tworzy Sabina Broda. Jej nadchodzące single są fuzją delikatnego wokalu z mocnymi brzmieniami. Całość dopełniają wżynające się w skórę i serce teksty. Rozpęd, jakiego nabierają piosenki Sabiny, wpisze się w wiele festiwali i imprez muzycznych, podczas których utwory te będą miały okazję wybrzmieć najmocniej.

google_news
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Barbara
Barbara
2 miesięcy temu

pięknie napisane

brokat
brokat
2 miesięcy temu

🫶🏻