Bielsko-Biała Na sygnale

Brutal z dredami. Wykręcił rękę sprzedawczyni

Policjanci z Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej poszukiwali mężczyzny, który zranił sprzedawczynię, gdy postanowił… wykręcić jej rękę.

Do zdarzenia doszło 25 kwietnia około 17.20 w sklepie sieci Netto przy ulicy Kierowej 11 w Bielsku-Białej. – Nieustalony na chwilę obecną mężczyzna po zrobieniu zakupów wykręcił rękę sprzedawczyni, która prosiła o to, by zaczekał na potwierdzenie dokonanej przez niego transakcji zbliżeniowej. Poszukiwany przez nas sprawca po naruszeniu jej nietykalności cielesnej oddalił się z miejsca zdarzenia, a kobieta w wyniku tego doznała obrażeń ciała – wyjaśnia Roman Szybiak, rzecznik bielskiej komendy.

Policjanci upublicznili wizerunek sprawcy, który zarejestrowały kamery monitoringu, licząc na pomoc mieszkańców w ustaleniu jego tożsamości.

– Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o kontakt z Komisariatem Policji I w Bielsku-Białej (tel. 47 85 701-00, e-mail [email protected]) – zwraca się do mieszkańców funkcjonariusz.

google_news
E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
10 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
M
M
1 miesiąc temu

Sprzedawczyni ma obowiązek zapytać czy sobie życzysz potwierdzenia płatności kartą a nie wymagać od klienta zabrania potwierdzenia Może gość się spieszył na autobus bo był spóźniony przez powolna obsługę tej pani bo zamiast skupić się na szybkim kasowaniu produktów skupiała uwagę na wpychaniu klientom potwierdzeń Ciężko uwierzyć że tak bez niczego sięgnął za taśmę i wykręcił pani szanownej rękę a teraz sam zgłosił się na policję Monitoring sklepu wykaże czy aby pani szanowna pierwsza nie dokonała naruszenia cielesnego na kliencie próbując go zatrzymać i zmusić do zabrania tegoż potwierdzenia

Tlumacz dla debili
Tlumacz dla debili
1 miesiąc temu
Reply to  M

Chodzi o to żeby terminal dał jej potwierdzenie transakcji. Czasami bywa tak że nie łączy on od razu i trzeba chwileczkę zaczekać, by mieć pewność przelania środków. d****u

Kakak
Kakak
1 miesiąc temu
Reply to  M

Jaki dekiel z Ciebie… wróć do podstawówki i zacznij od czytania ze zrozumieniem

AntyPISior
AntyPISior
1 miesiąc temu

Bednarek?

Tomasz
Tomasz
1 miesiąc temu

Typa do wora a wór do jeziora. Tyle w temacie.

Zenon
Zenon
1 miesiąc temu

Podobno ci rastamani tacy spokojni a tu gorsi niż dresy

m
m
1 miesiąc temu
Reply to  Zenon

tez to miałam napisac… peace i te sprawy …a jednak nie;)

Kyj
Kyj
1 miesiąc temu
Reply to  Zenon

Nie ocenia się ludzi po jednym przypadku to samo można powiedzieć o dzieciach matkach kierowcach, ogólnie ludziach

Lucjan
Lucjan
1 miesiąc temu
Reply to  Zenon

Ch*ja nie rastaman,to jakiś przyszywaniec 😂

Kre
Kre
1 miesiąc temu
Reply to  Lucjan

😂