Wydarzenia Wadowice

Brzeźnica: Inauguracja bez niespodzianek

Kazimierz Pacułt i Jadwiga Kozioł. Fot. Edyta Łepkowska

Inauguracyjna sesja Rady Gminy Brzeźnica nie przyniosła żadnych niespodzianek. Choć w samorządzie nastąpiły pewne zmiany personalne, najważniejsze funkcje przypadły w udziale tym samym osobom.

 

Przewodniczącą po raz drugi została Jadwiga Kozioł, zaś na jej zastępcę ponownie wybrano Kazimierza Pacułta. Radni wykazali się zadziwiającą jednomyślnością przy obsadzaniu tych stanowisk. Jadwiga Kozioł i Kazimierz Pacułt byli jedynymi zgłoszonymi kandydatami i każde z nich zebrało maksymalną ilość głosów na „tak”. – Bardzo to przeżywam. Serce mi się tak telepie, jakbym stała w tym miejscu pierwszy raz – wyznała Jadwiga Kozioł, gdy stanęła przy pulpicie przeznaczonym dla przewodniczącego.

 

W czasie sesji samorządowcy ustalili też skład poszczególnych komisji Rady Gminy. Najbardziej liczebną jest Komisja Planowania, Budżetu, Kultury, Oświaty, Sportu i Bezpieczeństwa Publicznego, w której znalazło się dziesięć osób.

 

Autorką fotoreportażu jest Edyta Łepkowska.

 

 

E-wydanie_d
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
bodzio57
bodzio57
1 rok temu

Pan na zdjęciu nr 1 to gdzie przyłożył rękę przy składaniu przysięgi? Na tym opasłym brzuchu? Trochę więcej szacunku dla wyborców. Można się lepiej ubrać na taką uroczystość.